Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Karadağ Fotoğraf & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Hakkında

Karadağ Fotoğraf ailesi olarak Ankara’da en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz. Hayallerinizi süsleyen değerli anların belgelerini yıllar geçse de eskimeden saklamanızı sağlamayı hedefliyoruz. Bunun için profesyonel ekibimizle kaliteden ödün vermeden çekimler yapıyoruz. Çekim kalitesini artırmak ve her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek içinse yıllardır katılmaktan bıkmadığımız eğitimler var. Çünkü sektörel yenilikler, değişen çekim teknikleri ve moda ile eş zamanlı bir ilerleme tercih ediyoruz.

Dilerseniz, son teknoloji kamera ve fotoğraf makineleriyle yaptığımız çalışmalardan söz edelim. Malum günümüzde çiftlerin tercih ettiği birbirinden farklı çekim türleri var. Biz de çiftlerimizin isteğiyle, bu türlerin neredeyse çoğunu gerçekleştiriyoruz. Mesela; düğün günü yapığımız çalışmalarla sinematik videolar hazırlıyoruz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klip çekimlerinde adeta aşkınızın senaryosunu canlandırıyoruz. Dış çekimleri soracak olursanız, Çubuk’taki stüdyomuzdan Ankara dış çekim mekanlarına keyifli bir yolculuk yapıyoruz. Şehrin en güzel köşelerinde hayallerinizi süsleyen anları belgeliyoruz.

Çekimlerimizin her birinde canlı renkleri kullanarak fotoğraf karelerinizi benzersiz kılıyoruz. Üstelik en güzel çıktığınız doğru açıyı keşfederek deklanşöre basıyoruz. Video çalışmalarında pek çok açıdan görüntüler yakalıyoruz. Heyecanla gözünüzde kaçabilen o güzel anları dilediğiniz zaman izleme fırsatı sunuyoruz.

Anılarınızı belgelediğimiz çekimler tamamlandığında; ahşap, keten, magazin ve özel tasarım kapaklarla birbirinden şık albüm seçenekleriyle karşınıza çıkıyoruz. Albümlerinizi ahşap kutuda teslim ediyor, dijital albümlerin yer aldığı USB belleği de bu sırada özel olarak sunuyoruz. Panoramik, aile ve cep boy albümlerle mutluluğu anlarınızı bir ömür saklamanızı sağlıyoruz.

Siz de Karadağ Fotoğraf & Organizasyon ailesinin kalitesiyle canlı renklerde fotoğraflara, HD kalitede video kayıtlara sahip olmak ister misiniz? Ankara düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih ediyorsanız, iletişim formumuz sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor!

İletişim

  • Adres:

    Yavuz Selim Mahallesi Hükümet Caddesi 23/A

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.