Karadağ Fotoğraf & Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Hakkında

Karadağ Fotoğraf ailesi olarak Ankara’da en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz. Hayallerinizi süsleyen değerli anların belgelerini yıllar geçse de eskimeden saklamanızı sağlamayı hedefliyoruz. Bunun için profesyonel ekibimizle kaliteden ödün vermeden çekimler yapıyoruz. Çekim kalitesini artırmak ve her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek içinse yıllardır katılmaktan bıkmadığımız eğitimler var. Çünkü sektörel yenilikler, değişen çekim teknikleri ve moda ile eş zamanlı bir ilerleme tercih ediyoruz.

Dilerseniz, son teknoloji kamera ve fotoğraf makineleriyle yaptığımız çalışmalardan söz edelim. Malum günümüzde çiftlerin tercih ettiği birbirinden farklı çekim türleri var. Biz de çiftlerimizin isteğiyle, bu türlerin neredeyse çoğunu gerçekleştiriyoruz. Mesela; düğün günü yapığımız çalışmalarla sinematik videolar hazırlıyoruz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klip çekimlerinde adeta aşkınızın senaryosunu canlandırıyoruz. Dış çekimleri soracak olursanız, Çubuk’taki stüdyomuzdan Ankara dış çekim mekanlarına keyifli bir yolculuk yapıyoruz. Şehrin en güzel köşelerinde hayallerinizi süsleyen anları belgeliyoruz.

Çekimlerimizin her birinde canlı renkleri kullanarak fotoğraf karelerinizi benzersiz kılıyoruz. Üstelik en güzel çıktığınız doğru açıyı keşfederek deklanşöre basıyoruz. Video çalışmalarında pek çok açıdan görüntüler yakalıyoruz. Heyecanla gözünüzde kaçabilen o güzel anları dilediğiniz zaman izleme fırsatı sunuyoruz.

Anılarınızı belgelediğimiz çekimler tamamlandığında; ahşap, keten, magazin ve özel tasarım kapaklarla birbirinden şık albüm seçenekleriyle karşınıza çıkıyoruz. Albümlerinizi ahşap kutuda teslim ediyor, dijital albümlerin yer aldığı USB belleği de bu sırada özel olarak sunuyoruz. Panoramik, aile ve cep boy albümlerle mutluluğu anlarınızı bir ömür saklamanızı sağlıyoruz.

Siz de Karadağ Fotoğraf & Organizasyon ailesinin kalitesiyle canlı renklerde fotoğraflara, HD kalitede video kayıtlara sahip olmak ister misiniz? Ankara düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih ediyorsanız, iletişim formumuz sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.