Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Forest Wedding

Forest Wedding

Forest Wedding Hakkında

Aşkınızı sadece kayıt altına almakla kalmıyor aynı zamanda her bakıldığında hayranlık uyandıracak kareler elde ediyoruz. Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Forest Wedding isimli markamızla uzun zamandır çok sayıda çiftin yaşamlarının en özel anlarını objektifimizle yakalıyoruz. Birbirinden farklı konseptler çok sayıda çekim çalışmamızla kendimizden söz ettirmeyi başarıyoruz.

Fotoğrafçılık alanında eğitimli, deneyimleriyle tecrübe kazanmış ve estetik bakış açısı olan bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Türkiye'nin sayılı drone pilotu, fotoğrafçı ve klip editör ekibimizle birlikte isteklerinizi iyi analiz ediyor, beklentileriniz doğrultusunda çalışmalar ortaya koyuyoruz. Her zaman çift memnuniyetini savunuyor ve hizmet sunarken de birinci önceliğimizin sizi mutlu etmek olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.

İster video isterseniz de fotoğrafçılık alanlarında size hizmet veriyoruz. Kendinizi bir aşk filminin oyuncuları gibi görebilir ya da aşkla bakan gözlerinizi şahane bir fotoğraf albümüyle ölümsüzleştirebilirsiniz. Önceliğimiz her zaman içtenlik ve samimiyet olduğu için farklı çalışmalarımızla fark yaratıyoruz. Dış çekimlerde Ankara düğün fotoğrafı mekanları arasında bir yeri tercih edebildiğiniz gibi farklı illere de ziyarette bulunabiliyoruz. Bu da size daha geniş bir tercih alanı sunuyor.

Sizinle ilk tanışmamızda isteklerinizin neler olduğunu öğreniyor ve sizi tanıyoruz. Kendimizden, hizmetlerimizde ve çekim süreçlerinin nasıl ilerlediğinden bahsediyoruz. Her detayı ise çekimden önce konuşarak netleştiriyor, çekim günü planlı hareket ediyoruz. Kendimize her zaman güveniyor ve eğer çekim sonucunda karşınızda gördüğünüz çalışma hoşunuza gitmezse ücret almıyoruz. Hayatınızın en özel ve mutluluk dolu anlarını kaydetmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Siz de Forest Wedding’in bir parçası olmak isterseniz hizmet içeriklerimizle ilgili detaylı bilgiler almak, fiyat tekliflerimizi öğrenmek ve bizi tanımak için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formunu kullanarak rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz.

Forest Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Forest Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Forest Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Forest Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Forest Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Forest Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Forest Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Forest Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Forest Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Forest Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Forest Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Forest Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.