K&K Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

K&K Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

K&K Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

K&K Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

K&K Photography Hakkında

Ankara’da fotoğrafçılık sektöründe hizmet verdiğimiz K&K Photography ile aşkınızı hayalini kurduğunuz karelerle ölümsüzleştiriyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübelerle size fotoğrafçılık ve video alanlarında destek oluyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte uzun zamandır sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. 3 kişiden oluşan ekibimizle birlikte size il dışında da eşlik ediyoruz. Sadece dış mekan çekimleri yaptığımız için çekiminiz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir fotoğraf albümü hayal ettiğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çekimlerden de mutlaka örnekler göstererek çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. İsteğinize bağlı olarak fotoğrafçılık sektöründe moda olan trendleri de çekiminiz esnasında uygulayabiliyoruz.

Çekimlerinizi düğün salonunuzda, bozkır arazilerde, doğanın göz kamaştıran güzelliğinin eşlik ettiği tarihi mekanlarda yapıyoruz. Özel olarak fotoğraf çekimi için tercih ettiğiniz bir yer varsa bize belirterek çekimlerinizi yapmamızı sağlayabilirsiniz. Çekimler sırasında sizi farklı açılardan kaliteli ekipmanlarla kayıt altına alıyoruz. Ayrıntı ve yakın plan çekimlerimizle el ele tutuşmanızı, gelin çiçeğinizi ya da evlilik yüzüğünüzü kayıt altına alıyoruz.

Çekimler esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve rahat olmanızı istiyoruz. Ekibimizle birlikte sizi poz ve duruş konularında yönlendirerek en iyi çıktığınız açıyı kolayca yakalıyoruz. Çekimlerinizi tamamladıktan sonra stüdyomuza dönerek görüntüleri gözden geçiriyorsunuz. İçlerinden en iyi olanları bilgisayar ortamında düzenliyor ve albümünüze katıyoruz. Tüm hazırlıkları tamamladıktan sonra size ait tüm görselleri orijinal kopyalarıyla birlikte hemen teslim ediyoruz.

Siz de Kızılcahamam fotoğrafçıları arasında yer aldığımız K&K Fotoğrafçılık’ta beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilir, fiyatlarımızı hemen öğrenebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” formunu doldurmaya unutmayın. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.