Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Güneş Mutlu Photography

Güneş Mutlu Photography

Güneş Mutlu Photography Hakkında

Güneş Mutlu Photography ailesi olarak, mutlu çiftlerimizin hayatlarını birleştirmek için çıktıkları yolda, en güzel anlarını ve aşklarını ölümsüzleştirmek için profesyonel hizmetimizle yanlarında oluyoruz. Ara Güler’in “Yaşam size verilmiş boş bir film. Her karesini mükemmel bir biçimde doldurun.” şeklinde bahsettiği gibi, hayatınızın bu değerli anlarını mükemmel karelerle dolduruyoruz. Farklı çekim türlerimiz ve mekanlarımızla çiftlerimize seçenekler sunuyor, sektörü yakından takip eden yenilikçi vizyonumuzla kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz.

Deneyim

1997 yılında başladığımız sektör yolculuğumuzda işimize duyduğumuz tutkuyu, her gün kendimizi geliştirerek profesyonellik seviyesine taşıdık. Tecrübemiz ve işimize duyduğumuz sevgiyle çekimlerinizi keyifli anlara dönüştürüyor, Ankara düğün fotoğrafçıları arasında farkımızı belli ediyoruz. Dijital çağa ayak uydurmanın öneminin bilincinde olarak, sektördeki trendleri yakından takip ediyor ve böylece isteklerinize hızlı ve yaratıcı çözümler buluyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Aşkınızı ve hikayenizi temsil edecek olan muhteşem karelerinizi istediğiniz mekanda çekiyoruz. Ankara’nın çeşitli bölgelerinde dış mekan çekimleri yapıyoruz. İsterseniz, anlaşmalı olduğumuz platolarda da büyüleyici güzellikte kareler yakalıyoruz. Daha sade pozlarınız için ise çiftlerimizin stüdyomuza davet ediyoruz. Hayallerinizdeki çekimi kendi tarzımızla birleştiriyor, birbirinden keyifli ve eğlenceli kareler ve videolar elde ediyoruz.

Baskı Hizmetleri

Nesiller boyu bakılacak ve baktıkça mutlu edecek karelerimizi kaliteli albüm baskılarımızda ve dijital formatta teslim ediyoruz. Albüm seçeneklerimiz arasında büyük albüm ve aile albümü seçeneklerimiz bulunuyor. Albümlerimizde sizin beğendiğiniz fotoğrafları kullanıyor, isteğinize göre değişiklikler yapıyoruz. Albüm içeriklerimizde bulunan hediyelerimizle de çiftlerimizin yüzlerini güldürüyor, yüksek müşteri memnuniyetimizle Ankara düğün fotoğrafçısı hizmetinin tercih edilen ismi oluyoruz.

Ek Hizmetler

Yine, Ara Güler’in “Fotoğraf öyle sanıldığı gibi havada bir şey değildir, tarihtir, ana tanıklıktır.” sözünün bilinciyle, hayatınızın tüm mutlu anlarına tanıklık etmek için çalışıyoruz. Düğün gününüz dışında; söz, nişan, kına, save the date, düğün hikayesi gibi diğer çekim türleriyle de hizmet veriyoruz. Hayallerinizdeki çekim için istediğiniz mekan yurt dışındaysa, orada da en kaliteli hizmetimizle yanınızda oluyoruz.

En değerli günlerinizin şahidi olmaktan ve bu anları keyifli deneyimlere dönüştürerek ölümsüzleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Güneş Mutlu Photography, kaliteli hizmetleri ve sıcak kanlı ekibiyle kendinizi rahat hissedeceğiniz eğlenceli çekimler gerçekleştiriyor. Eğer siz de bu güzel gününüze unutulmaz bir fotoğraf çekimi eklemek isterseniz sayfadaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak hizmetlerimiz ve Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güneş Mutlu Photography Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Güneş Mutlu Photography Sıkça Sorulan Sorular

Güneş Mutlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Güneş Mutlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Güneş Mutlu Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Yine, Ara Güler’in “Fotoğraf öyle sanıldığı gibi havada bir şey değildir, tarihtir, ana tanıklıktır.” sözünün bilinciyle, hayatınızın tüm mutlu anlarına tanıklık etmek için çalışıyoruz. Düğün gününüz dışında; söz, nişan, kına, save the date, düğün hikayesi gibi diğer çekim türleriyle de hizmet veriyoruz. Hayallerinizdeki çekim için istediğiniz mekan yurt dışındaysa, orada da en kaliteli hizmetimizle yanınızda oluyoruz."

Güneş Mutlu Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Güneş Mutlu Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Güneş Mutlu Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Güneş Mutlu Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Güneş Mutlu Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Platolarda ve dış mekanlarda.."

Güneş Mutlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Güneş Mutlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Güneş Mutlu Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Güneş Mutlu Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, stüdyo / plato çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Firma hakkında düşüncelerin neler?

İrem & Aycan

Düğün Tarihi: 23.09.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Güneş Bey çok pozitif ve profesyonel bir fotoğrafçı.
Kendisiyle birkaç olumsuz fotoğrafçı görüşmemizden sonra tanıştık. Bizi çok rahatlattı, kolay iletişim kurduk ve çalışmaya karar verdik. Bir arkadaşımızla çalışıyormuşuz gibi hissettik. Diğer fotoğrafçılar (tabi ki bizim görüştüklerimiz)...
devam 

Simay & Taha

Düğün Tarihi: 03.03.2024

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bu uygulama sayesinde tanıştım ve çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim :)

Kübra & Ufuk

Düğün Tarihi: 26.06.2022

Çok ilgili efendi ve güler yüzlü çekim harika gerçekten tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla fotoğraf çektirebilirsiniz ve ayrıca iyi niyetli bir fotoğrafçı emeğine yüreğine sağlık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.