Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Foto Yılmaz Ankara

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Yılmaz Ankara Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Foto Yılmaz Ankara Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Yılmaz Ankara Sıkça Sorulan Sorular

Foto Yılmaz Ankara düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Yılmaz Ankara düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Foto Yılmaz Ankara ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Yılmaz Ankara ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Yılmaz Ankara şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Yılmaz Ankara şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Yılmaz Ankara düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Yılmaz Ankara düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Yılmaz Ankara hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Yılmaz Ankara aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Yılmaz Ankara Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o muhteşem düğün gününüzden sevdiklerinizle paylaşmaya can atacağınız, kusursuz düğün fotoğraflarınız olmasını isterseniz; Foto Yılmaz Ankara muhteşem düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için sizi bekliyor. Dilerseniz size muhteşem anılar bırakmak için sunduğumuz hizmetlerimizden biraz bahsedelim:

Çekimlerinizde son derece profesyonel ekipmanlar kullanıyor ve donanımlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz. Işığı iyi kullanmasını bilen, profesyonel bir ekibe sahibiz. Tüm bunlara işimize duyduğumuz aşk da eklenince sonuçlar elbette ki kusursuz oluyor.

Çekimlere başlamadan önce sizi tanıyor, düğün fotoğraflarınızdan ve videolarınızdan beklentilerinizi öğreniyoruz. Çekilen her karenin içinize sinmesi için özenle çalışıyor, çekimler boyunca da beraber çok eğleneceğimiz keyifli bir ortam yaratıyoruz.

Sıradan pozların ve bilindik mekanların dışına çıkarak özgün çekimler yapmayı tercih ediyoruz. Düğün fotoğraflarınızın sizin kadar özel olması için her ayrıntısıyla sizi anlatmasına çok önem veriyoruz. Çekimlerinize farklı bir hava katmak için aksesuarlar kullanmayı, hatta bazen hayvan dostlarımızla mutluluğunuza ortak olmayı çok seviyoruz. Bazen kırmızı balonlarla, bazen de bir at arabasıyla çekimlerinize renk katıyoruz. Tüm bu detaylara sizin içten gülüşleriniz ve samimi bakışlarınız da eklenince sonuçların muhteşem olması kaçınılmaz oluyor.

Dış çekim düğün fotoğraflarının yanında profesyonel ekipmanlar kullandığımız stüdyomuzda da sıra dışı çekimler yapabiliyoruz. Böylece düğün fotoğraflarınız için hava koşullarını düşünmek zorunda da kalmıyorsunuz.

Birbirinden güzel düğün fotoğraflarının yanında düğün klibi, düğün belgeseli gibi türlerde de hizmet veriyoruz. Tam gün video çekimleriyle düğününüzün her anını sizin için kaydedebiliyoruz. Yaptığımız sinematik ve profesyonel çekimlerle düğün gününüzü izlemeye doyamayacağınız bir filme dönüştürüyoruz.

Siz de sevdiklerinizle beraber her baktığınızda içinizi ısıtan, her ayrıntısıyla içinize sinen düğün fotoğraflarına sahip olmak isterseniz Foto Yılmaz Keçiören düğün fotoğrafçısını tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Etlik/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.