Foto Şahin

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Şahin Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Şahin Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Şahin Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Şahin Hakkında

Hayatınız boyunca hafızalarınızda yer edinecek düğün gününüzü bizimle birlikte hatırlamaya ne dersiniz? Foto Şahin olarak bu özel anları en iyi şekilde ölümsüzleştiriyor, hayal ettiğiniz fotoğrafların bulunduğu bir düğün albümü sunuyoruz. Bunu yaparken istek ve beklentilerinizi ön planda tutuyor, kendinizi son derece rahat hissetmenizi amaçlıyoruz.

Sektöre giriş yaptığımız ilk günden beri memnuniyetinizi esas alan bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyoruz. Bunu sağlamak için de kendimizi sürekli geliştiriyor, fotoğrafçılık alanındaki yeniliklerden haberdar oluyoruz. Yakından takip ettiğimiz modadaki trendleri uyguluyor, en çok tercih edilen konseptleri beğeninize sunuyoruz. Bu çerçevede de asıl amacımız, şu an bulunduğumuz noktadan daha ileriye giderek Ankara düğün fotoğrafçıları arasında çiftlerin en çok tercih ettiği isimler arasında yer almak. Bunun sorumluluğuyla çalışıyor, üstümüze düşen ne varsa hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

Ankara’nın en özel yerlerini dış mekan çekimleri için tercih ediyoruz. Çiftlerimizin tarzlarına ve konseptlerine uygun olarak yer önerilerinde bulunuyor, farklı alternatifleri beğeninize sunuyoruz. İsterseniz Ankara’nın tarihi noktalarında, isterseniz yemyeşil bahçelerde, isterseniz de şehrin tam göbeğinde fotoğraflarınızı çekebiliyoruz. Konsept çekimler ve dış çekimlerin yanı sıra save the date ve trash day gibi çekim türlerini de çiftlerimize sunabiliyoruz. İhtiyacınız olan ne varsa Foto Şahin’de bulabilirsiniz.

Özellikle bahar ve yaz aylarıyla birlikte düğünlerde de bir artış oluyor. Bu yüzden bu tarihlerde bizi tercih etmek isterseniz bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlıyor, tüm günü size ayırabiliyoruz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düğün fotoğraflarınızı Foto Şahin kalitesine emanet etmek, bu dönemde alacağınız en doğru kararlardan biri olacaktır!

İletişim

 • Adres:

  Anafartalar, Atatürk Blvd Ulus İşhanı D:B Blok No:113 Altındağ/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Foto Şahin Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.