Foto Emrah

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Yönetici
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Emrah Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Emrah Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Emrah Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Emrah Hakkında

Standart stüdyo çekimlerinden fazlasını istiyorsanız, Foto Emrah ailesi olarak Ankara’da faaliyet gösteriyoruz! En özel anlarınızda fark yaratan karelerde aşkınızı ölümsüzleştirmek için hazırlanıyoruz… Yaptığımız her çekimde ilk defa deklanşöre basar gibi heyecanlanıyor, ancak uzun yıllara dayanan bir profesyonellikle kusursuz göründüğünüz anları kaydediyoruz. Bunun için sürekli kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Biz hazırlıklarımızı her an yapıyor, fotoğraf sanatındaki, ekipmanlardaki ve düğün fotoğrafçılığındaki trendleri takip ediyoruz.

Neden bu denli hassas olduğumuzu merak ediyorsanız? Ankara düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih ettiğinizde memnuniyet garantisi verebilmek için. Çünkü mutlu anılarınızı her hatırladığınızda, yüzünüzdeki tebessümde etkimiz olması bizim için her şeyden önemli. Çekimlerimiz de en çok buna dikkat ediyoruz. Zamanı en verimli şekilde kullanıyor, her karede aşkı ve huzuru yakalıyoruz. Çekimler boyunca güzel vakit geçirmenizi sağlıyor, tüm bu anlar boyunca stresten ve heyecandan uzak olmanızı sağlıyoruz. Siz yalnızca birbirinize odaklanın, biz sizin için buradayız.

Dış mekan çekimleri için dikkat ettiğimiz birkaç alt başlık daha var. Bunlar; çekim mekanın belirlenmesi, konsept hazırlığı ve ekipman seçimi. Doğru ekipmanlarla doğal ışığı kullanmak yapmacık duran fotoğraflar yerine zarafetinizi ortaya çıkaracaktır. Şimdiden söyleyelim albüm için fotoğraf seçmekte zorlanacaksınız. Çektiğimiz onca kareden en güzelini bulurken kafanız karışacak, her birini beğenecek ve isteyeceksiniz. Bu yüzden orijinal kopyaları dijital ortamda teslim ediyoruz. Albüm hazırlıklarınızı da tamamladığımızda, çekimlerinizden en güzel hatıraları baş ucunuzda saklayabileceksiniz. Mamak düğün fotoğrafçısı olarak tercih ettiğiniz, Foto Emrah ekibi olarak Ankara’nın en güzel yerlerinde çekimler yapmak için hazırız! Ya siz?

Gelin, save the date çekimleriyle başlayalım. Evlilik sürecinde ve trash day çekimleriyle ise düğün sonrası tekrar görüşelim. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken Foto Emrah iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.