• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Foto Bilge Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Foto Bilge Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Bilge Sıkça Sorulan Sorular

Foto Bilge düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Bilge düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Foto Bilge ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Bilge ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Bilge şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Bilge şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Bilge düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Bilge düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Bilge hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Bilge aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Bilge Hakkında

Yaşadığınız en önemli anları yarınlara aktarmak için Foto Bilge olarak biz hazırız! Bugüne en az sizin kadar değer veriyor, güveninize layık olmak için tüm ayrıntıların üstünde tek tek duruyoruz. Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımız ile sorunsuz bir çekim yaşayacak, birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacaksınız.

Ankara’da düğün fotoğrafçılığı olarak 1987 yılında hizmet vermeye başladık. Yılların biriktirdiği deneyim ve bilgi birikimlerini ilk günkü heyecan ve enerjimiz ile birleştiriyor, kusursuz çekimler vaat ediyoruz. İhtiyacınız olan ne varsa yerine getiriyor, istek ve beklentilerinizi karşılamak için tarzınıza uygun fotoğraflar çekiyoruz. Tabii ki bunun için önce sizi yakından tanıyor, zevkleriniz, konseptiniz ve fotoğraflarınızı etkileyecek bunun gibi detayları öğreniyoruz.

Çekimleri gerçekleştirmeden önce detaylı bir planlama yapıyoruz. Çekim gününü, saatini, çekim mekanını ve konseptini de birlikte belirliyor, seveceğinizi düşündüğümüz önerilerde bulunuyoruz. Böylelikle aklınızda da hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz. Foto Bilge Ankara’da tamamen çiftlerin memnuniyeti üzerine kurulu bir hizmet anlayışıyla çalışıyor. Siz de bugüne kadar stüdyomuzdan mutlu bir şekilde ayrılan çiftlerden biri olmak istemez misiniz?

Dijital fotoğraf stüdyosu olarak faaliyet gösterdiğimiz için çektiğimiz fotoğrafların baskısını, kurgusunu, montajını, şoplanmasını ve retouch düzenlemelerini profesyonellikle tamamlıyoruz. Çiftlerimize bu işlemleri tamamladıktan sonra orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde teslim ediyoruz. Birbirinden eşsiz fotoğrafların bulunduğu bir düğün albümü oluşturuyor, aynı zamanda bu anlarınızı sosyal medyada paylaşabilmeniz için formatını dönüştürerek bir USB aracılığıyla size sunuyoruz.

Tecrübesi ve kalitesi ile kendini Ankara’da kanıtlamış bir düğün fotoğrafçısı ile keyifli bir çekim süreci yaşarken eşsiz fotoğraflara sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ayvalı Mah. Seval Cad. 29/A Etlik, Keçiören, Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.