Foto Bektaş

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Bektaş Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Bektaş Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Bektaş Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Bektaş Hakkında

Ankara’da hayal ettiğiniz düğün fotoğraflarına sahip olmak için bir fotoğrafçı arayışındaysanız size iyi bir haberimiz var! Foto Bektaş olarak isteklerinizi ön planda tutuyor, Ankara’nın en özel yerlerinde, çok uygun fiyatlarla fotoğraflarınızı çekiyoruz. Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz ve yıllar sonra baktığınızda bile hissettiğiniz duyguları görebileceğiniz fotoğraflara imza atmak için sabırsızlanıyoruz.

Ankara düğün fotoğrafçısı olarak faaliyet göstermeye başladığımız günden itibaren kalitemizi çiftlerin ihtiyacı doğrultusunda sunmayı amaçladık. Memnuniyetlerini sağlamak adına tüm detayların üstünde durduk, tüm yenilikleri yakından takip ettik. Fotoğrafçılık sektöründeki en yeni trendlere ve konseptlere hakim olurken poz, duruş, gülüş, bakış ve fotoğrafçılık alanındaki pek çok teknik konuda kendimizi sürekli geliştirdik. İlk günkü heyecan ve enerjimizi şu anki tecrübelerimizle birleştiriyor, tüm istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Düğün fotoğraflarınızın nasıl olacağına ilk görüşmeyle birlikte karar veriyoruz. Tarzınız ve zevklerinizi öğrendikten sonra çeşitli seçenek ve önerilerde bulunuyoruz. Zaman, mekan ve çekiminizde kullanılan konseptleri de belirledikten sonra çekim tarihini ve saatini kararlaştırıyoruz.

Dış çekimler için farklı mekan önerilerinde bulunuyoruz. Her çiftimizin hoşuna gidecek mekanları tercih ederken sizlerin tavsiyelerini de göz önünde bulunduruyoruz. İsterseniz yemyeşil bir bahçede, isterseniz şehrin göbeğinde, isterseniz de tarihi noktalarda fotoğraflarınızı çekebiliriz. Siz nerede isterseniz, biz orada olacağız!

Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra söz, nişan, doğum günü ve mezuniyet gibi özel günlerde de faaliyet gösterebiliyoruz. Fotoğrafçılığa olan merakımız ve ilgimiz sayesinde farklı alanlarda da uzmanlaştık. Ürün ve katalog çekimleri, prodüksiyonel çekimler de Foto Bektaş kalitesiyle ölümsüzleşiyor.

Düğün albümünüzü birbirinden kaliteli fotoğraf kareleriyle oluşturmak için doğru adrestesiniz. Studio 3M olarak bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Dışkapı Çankırı Cd. Yıba Çarşışı No: 45 D:201, 06050 Ulus, 06050 Altındağ

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.