Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Stüdyo Akyüz

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Akyüz Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Akyüz Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Akyüz Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Akyüz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Akyüz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Akyüz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Akyüz ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Akyüz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Akyüz şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Akyüz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Akyüz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Akyüz hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Akyüz aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, trashday, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Akyüz Hakkında

Düğününüzü birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek istiyorsanız sizin için uygun adresin Keçiören düğün fotoğrafçısı Stüdyo Akyüz olduğunu söyleyebiliriz.

Profesyonel bir ekiple uzun yıllardır başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Dış çekim öncesi sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz fotoğraf kareleri hakkında detaylı bilgi ediniyoruz. Sizinle tanışana kadar yaptığımız çekimlere dair bilgiler ve detaylar paylaşarak aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Fotoğrafları etkileyici hale getiren en önemli unsurlardan biri doğru arka plan tercihi oluyor. Tarihi bir mekan, doğayla iç içe bir atmosfer ya da aşkınıza dair anısı bulunan bir yeri çekim arka planı olarak tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimizle çekim boyunca size eşlik ediyor ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ekipmanlar kullanmaya özen gösteriyoruz. Çekim esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve doğal olmanızı istiyoruz. Hangi açıdan daha iyi çıktığınızı ve nasıl poz vermeniz gerektiği konusunda size ayrıntılı bilgiler veriyoruz. Çektiğimiz fotoğrafları o an size göstererek çekimin gidişatı konusunda bilgi veriyoruz. Çekim süreniz bittiğinde ise elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Işık oyunları, gölge, rötuş ve doygunluk ayarı gibi efektlerle estetik görüntüler ortaya çıkarıyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz ve istediğiniz şekilde tamamlanan fotoğraflarınızı anlaşmış olduğumuz paket içeriği doğrultusunda hazırlıyoruz. Tüm görüntülerinizi orijinal kopyalarıyla birlikte aynı zamanda dijital ortamda size teslim ediyoruz.

Siz de Ankara Keçiören düğün fotoğrafçısı Stüdyo Akyüz’ün objektifiyle geleceğinize unutulmaz hatıralar kazandırmak isterseniz bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak kolayca bize bizimle tanışma imkanına sahip olabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve mutluluğunuza şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.