Esg Media & Serkan Gençtürk

1

E-posta Gönder

0312 963 3892

2 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftimizin tercih ettiği ve izin sıkıntısının olmadığı her yerde çekim yapabiliriz.

Hakkında

Kaliteyi, ekonomik çözümlerle sunan ve en mutlu olduğunuz bugünde yanınızda olan ESG Media & Serkan Gençtürk, Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya’da hizmetinizde! Doğallığınızı ve mutluluğunuzu fotoğraf karelerine aktarmak ve yıllar sonra tebessümle bakacağınız bir albüme sahip olmak için doğru yerdesiniz.
Düğün fotoğraflarının çiftlerimiz için oldukça önemli olduğunu biliyor ve her konuda güvenilir bir fotoğrafçıyla çalışmak isteyeceklerini tahmin ediyoruz. Bu yüzden dilerseniz, kendimizden ve sağladığımız hizmetlerden kısaca bahsedelim:
2009 yılından beri düğün fotoğrafçılığı sektöründe aktif olarak faaliyet gösteriyor, bugün Çankaya’daki fotoğrafçılar arasında bulunuyoruz. ESG Media kurucumuz Serkan Gençtürk ise 7 yıldır Halk Eğitim Merkezi’nde eğitmenlik yapıyor. 2 senedir Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde fotoğrafçılık konusunda derslere giriyor. Fotoğrafçılık ve kameramanlık mezunu olan Serkan Gençtürk’ün aynı zamanda uluslararası belge ve sertifikaları da bulunuyor.
Amacımız; ESG Media & Serkan Gençtürk firmamızın Ankara’da düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olması. Bunu sağlamak için kendimizi devamlı geliştiriyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz.
Çiftlerimize 5 kişilik bir ekip ile hizmet veriyoruz. Çekim türünüze göre personel ihtiyacımız olursa da profesyonel televizyon kanallarından bu alanda uzmanlaşmış 30 kişiye kadar personeli aynı anda temin edebiliyoruz.
Düğün fotoğraflarınızın haricinde renkli düğün hikâyelerinizi de çekebiliyor ya da drone çekim dâhil olmak üzere birçok türde çekim yapıyoruz. Son model teknolojik ekipmanlarla gerçekleştirdiğimiz; ürün ve tanıtım videoları, moda ve portre çekimleri, tanıtım filmleri, aile ve çocuk fotoğrafları gibi çekim türlerimiz de bulunuyor.
Talebiniz doğrultusunda şehir dışında da çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Türkiye’nin her yerine gelebiliyor, çiftlerimizin mutluluklarını paylaşabiliyoruz.
İsteklerinizi karşılamak için pek çok farklı imkâna sahip olan bir firmadan kaliteli bir hizmet almak, düğününüzden önce veya sonra içinize sinen bir çekimle güzel ânlarınızın tüm renklerine hâkim fotoğraflara sahip olmak isterseniz, sayfadaki iletişim bilgileri aracılığıyla ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Serkan Gençtürk

Şefika Danışan

 • Telefon: 0312 963 3892
 • Adres: Bahariye Üçok Cad. 9/4 Emek, Çankaya/Ankara

Esg Media & Serkan Gençtürk Yol Haritası

2 yorum


G&Y

Gizem & Yasin

Düğün Tarihi: 30.06.2019

Ne güzel bir çekimdi... iyi ki sizi seçtik Esg Media <3 yeni evlenecek arkadaşlarıma da gönül rahatlığıyla sizi tavsiye edeceğim.

B&C

Burcu & Can

Düğün Tarihi: 15.06.2019

Güler yüzünüzden çok memnun kaldık. Serkan bey çekim boyunca bizi rahatlattı. ilk başta pek çok tereddütümüz vardı ve oldukça evhamlı biri olduğumu da söylemem gerekir ama tüm bu tedirginliğimi gerek güler yüzünüz gerek de profesyonel yaklaşımınız sayesinde aşabildim. Emeğinize yüreğinize sağlık:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!