Esg Media & Serkan Gençtürk

E-posta Gönder

Esg Media & Serkan Gençtürk Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Esg Media & Serkan Gençtürk Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Esg Media & Serkan Gençtürk Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftimizin tercih ettiği ve izin sıkıntısının olmadığı her yerde çekim yapabiliriz.

Esg Media & Serkan Gençtürk Hakkında

Kaliteyi, ekonomik çözümlerle sunan ve en mutlu olduğunuz bugünde yanınızda olan ESG Media & Serkan Gençtürk, Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya’da hizmetinizde! Doğallığınızı ve mutluluğunuzu fotoğraf karelerine aktarmak ve yıllar sonra tebessümle bakacağınız bir albüme sahip olmak için doğru yerdesiniz.
Düğün fotoğraflarının çiftlerimiz için oldukça önemli olduğunu biliyor ve her konuda güvenilir bir fotoğrafçıyla çalışmak isteyeceklerini tahmin ediyoruz. Bu yüzden dilerseniz, kendimizden ve sağladığımız hizmetlerden kısaca bahsedelim:
2009 yılından beri düğün fotoğrafçılığı sektöründe aktif olarak faaliyet gösteriyor, bugün Çankaya’daki fotoğrafçılar arasında bulunuyoruz. ESG Media kurucumuz Serkan Gençtürk ise 7 yıldır Halk Eğitim Merkezi’nde eğitmenlik yapıyor. 2 senedir Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde fotoğrafçılık konusunda derslere giriyor. Fotoğrafçılık ve kameramanlık mezunu olan Serkan Gençtürk’ün aynı zamanda uluslararası belge ve sertifikaları da bulunuyor.
Amacımız; ESG Media & Serkan Gençtürk firmamızın Ankara’da düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olması. Bunu sağlamak için kendimizi devamlı geliştiriyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz.
Çiftlerimize 5 kişilik bir ekip ile hizmet veriyoruz. Çekim türünüze göre personel ihtiyacımız olursa da profesyonel televizyon kanallarından bu alanda uzmanlaşmış 30 kişiye kadar personeli aynı anda temin edebiliyoruz.
Düğün fotoğraflarınızın haricinde renkli düğün hikâyelerinizi de çekebiliyor ya da drone çekim dâhil olmak üzere birçok türde çekim yapıyoruz. Son model teknolojik ekipmanlarla gerçekleştirdiğimiz; ürün ve tanıtım videoları, moda ve portre çekimleri, tanıtım filmleri, aile ve çocuk fotoğrafları gibi çekim türlerimiz de bulunuyor.
Talebiniz doğrultusunda şehir dışında da çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Türkiye’nin her yerine gelebiliyor, çiftlerimizin mutluluklarını paylaşabiliyoruz.
İsteklerinizi karşılamak için pek çok farklı imkâna sahip olan bir firmadan kaliteli bir hizmet almak, düğününüzden önce veya sonra içinize sinen bir çekimle güzel ânlarınızın tüm renklerine hâkim fotoğraflara sahip olmak isterseniz, sayfadaki iletişim bilgileri aracılığıyla ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Esg Media & Serkan Gençtürk Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

G&Y

Gizem & Yasin

Düğün Tarihi: 30.06.2019


Ne güzel bir çekimdi... iyi ki sizi seçtik Esg Media <3 yeni evlenecek arkadaşlarıma da gönül rahatlığıyla sizi tavsiye edeceğim.

B&C

Burcu & Can

Düğün Tarihi: 15.06.2019


Güler yüzünüzden çok memnun kaldık. Serkan bey çekim boyunca bizi rahatlattı. ilk başta pek çok tereddütümüz vardı ve oldukça evhamlı biri olduğumu da söylemem gerekir ama tüm bu tedirginliğimi gerek güler yüzünüz gerek de profesyonel yaklaşımınız sayesinde aşabildim. Emeğinize yüreğinize sağlık:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.