Emre Cazoğlu Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Emre Cazoğlu Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emre Cazoğlu Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Emre Cazoğlu Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Emre Cazoğlu Photography Hakkında

Belgelerini eskimeden saklamak isteyeceğiniz anlar yaşadığınız keyifli bir sürece başladınız. Ancak evlilik hazırlıkları boyunca pek çok işle ilgileniyor ve yoruluyorsunuz. Bu yüzden Emre Cazoğlu Photography ailesi olarak bu tatlı telaşları eğlenceli kılacak bir teklifimiz var! Gelin, aşkınızı ve hissettiğiniz tüm güzel duyguları kadrajımıza sığdıralım. Fotoğraf çekiminden çok daha fazlasını yaparak değerli anlarınızı ölümsüz anılara dönüştürelim. Nasıl mı? Anlatalım:

Her çekim öncesinde görülmeyen büyük bir prodüksiyon var. İstek ve beklentilerinizi karşılamak için sizinle de bu çalışma sürecine giriyoruz. Endişelenmeyin, kıymetli vaktinizi en verimli şekilde kullanmak için planlama görüşmesi düzenliyoruz. Bu toplantıda önemli detaylardan söz ediyor, isteklerinize uygun çekim türlerini belirliyoruz. Aldığımız bilgiler ışığında çekim mekanı, gün ve saat aralıklarını konuşuyor, doğal ışığınızı her kareye yansıtacak ışık çalışmaları için konsept de seçiyoruz.

Akademik eğitimler alarak mesleki başarı için çalışan ekibimizle her çekim türünü farklı inceliklerle tasarlayabiliyoruz. Çünkü bunun için gerekli bilgi birikimi, sektörel tecrübe ve uzun yıllardır tasarladığımız çekim örneklerimiz var. Ayrıca hâlâ kendimizi geliştirmeye devam ediyor; fotoğrafçılık trendlerini, yenilenen çekim teknikleri, teknoloji ve sektörel yenilikleri yakından takip ediyoruz. Ankara dış çekim fotoğrafçıları arasında yerimizi alıyor, tasarladığımız çekimlerle fark yaratmayı da ihmal etmiyoruz. Save the date, trash day, düğün hikayesi, düğün belgeseli, sosyal medya klipleri, detay ve konsept çekim hazırlıklarının tümü için yanınızdayız!

Bu arada; canlı renkleriyle ışıl ışıl görünen her kare ve montajı yapılarak sinematik video çalışmalarına dönüşen kayıtlarımızı ‘Sanal albüm’ olarak hazırlıyoruz. Dilerseniz panoramik albüm de tasarlayabiliyor, ancak tüm anılarınızı yıllar geçse de kalitesi aynı kalacak şekilde dijital ortam da saklamanızı da tavsiye ediyoruz.

Ankara düğün fotoğrafçısı tercihiniz olmaktan gurur duyuyor; arzu eden çiftlerimiz için de Mardin’den Kapadokya’ya her şehrimizde çekim yapabiliyoruz. Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz, Emre Cazoğlu Photography iletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.