Emine Demirel Adige Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Emine Demirel Adige Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emine Demirel Adige Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Emine Demirel Adige Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Emine Demirel Adige Photography Hakkında

Ankara ve çevresinde düğün çekimleri yaptırmak isteyen çiftlere Emine Demirel Adige Photography markasıyla hizmet veriyoruz. Profesyonel olarak işimizi yapıyor ve ortaya beğenebileceğiniz fotoğraflar çıkarıyoruz.

Fotoğrafçılığa duyduğumuz merakla başladığımız yolculuğumuza çok sayıda çift ve bebek fotoğrafı sığdırarak devam ediyoruz. Elde ettiğimiz deneyimleri sizinle paylaşıyor ve çekimlerinizde uyguluyoruz. Beğeneceğiniz konseptleri size sunuyor içlerinden kendinize en yakın olanları seçmenizi istiyoruz. Stresten uzak bir çekim süreci yaşamanızı istediğimiz için sizin beğendiğiniz yerlerde çekim yapıyor, uygunluk durumuna göre mekanı ve saati belirliyoruz.

Mutluluğunuza ortak olacağımız dış çekiminiz için işinizi şansa bırakmayacağınızı ve Ankara fotoğrafçıları içerisinde kendinizi rahat hissedeceğiniz kişilerle çalışacağınızı umuyoruz. Tercihleriniz doğrultusunda sizin için en uygun içeriği sağlayarak aşkınızı objektifimizle kayıt altına alıyoruz.

Çekim öncesi sizinle sohbet ederek istediğiniz fotoğraf albümüne dair detayları öğreniyoruz. Doğayla iç içe bir ortam, tarihi bir mekan ya da talebinize göre dini değerleri içeren bir fotoğraf çekimi yapabiliyoruz. Çekim esnasında sizi etkileyici kareler ortaya çıkaracak şekilde çekiyoruz. Birbirinize mutlulukla bakan gözlerinizi, siyah ve beyaz renklerle nostaljik bir atmosfer oluşturarak çekebiliyoruz. Çekimler bittiğinde ise fotoğraflarınızı bilgisayarda düzenliyoruz. Görüntülerin renkleri üzerinde ayarlamalar yapıyoruz. Rötuşlarla da varsa kusurlar kapatıyoruz. Fotoğraflarınızın hazırlıkları tamamlanınca size söz verdiğimiz tarihte orijinal kopyalarıyla beraber biz de ne kadar görüntünüz varsa size teslim ediyoruz.

Siz de Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Emine Demirel Adige Photography’nin şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilir ve hizmet fiyatlandırmamızı öğrenebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın. Keyifli ve güzel bir çekimin ardından sizi mutlu edecek fotoğraflar elde etmeyi diliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.