Efsane Photographer

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Efsane Photographer Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Efsane Photographer Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Efsane Photographer Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Efsane Photographer Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Efsane Photographer Hakkında

Hayatınızın en muhteşem gününden geriye, harika fotoğraflar kalsın ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size harika bir önerimiz var: Efsane Photographer. Adımızdan da anlaşılacağı üzere, diğer fotoğrafçılardan farklı olarak, efsaneler yaratıyoruz. En özel anlarınızı adeta bir görsel şölene çeviriyoruz. Albümlerinizi karıştırırken her bir fotoğraftan ayrı keyif alacağınıza emin olabilirisiniz!

En özel gününüzün en güzel karelerini yakalamak ve bu unutulmaz günü ölümsüz kılmak için tecrübeli ekibimizle birlikte durmaksızın çalışıyoruz. Sizin güzel enerjinizle bizim deneyimimiz ve bilgimiz birleşince de ortaya efsanevi fotoğraflar çıkıyor. Siz de, enerjisi olan bir çift iseniz ve bizim tempomuza uyum sağlayabilecekseniz, fotoğraflarınızı çekmek için hazır bir şekilde bekliyoruz!

Ankara’nın en güzel ilçesi olan Çankaya’da siz değerli çiftlerimize hizmet veriyoruz. Fikirlerinizi önemsiyoruz ve her şeyin, kusursuz şekilde planlanmasını istiyoruz. Bu hayatta yaşayacağınız güzel tecrübenin, sizi mutlu etmesi için çabalıyoruz. Fotoğraflarınızı çekerken, sadeliğe ve doğallığa önem veriyoruz. Biliyoruz ki, bunları yıllar sonra çocuklarınıza göstereceksiniz. Pişman olmamanız adına, elimizden geldiğince içten ve samimi pozlarınızı yakalamaya çalışıyoruz.

Güler yüzlü ekibimizle birlikte çekimler, adeta bir sohbet havası içerisinde geçiyor. Siz de kendinizi rahat hissettiğiniz için kendiniz gibi davranabiliyorsunuz. Bu sayede; dış çekimlerde muhteşem manzaraları kuallanarak, harika albümlere sahip olabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızı size, orijinal kopyalarıyla birlikte, çekim tarihinden en geç 4 hafta içinde teslim ediyoruz. Mükemmel kalitede çekilmiş bu fotoğrafları, ömür boyu hiçbir bozulma yaşamadan saklayabiliyorsunuz.

Ankara düğün fotoğrafçıları arasında, kaliteli hizmet anlayışımız ve çiftlerimize olan özel ilgimizle birlikte, farkımızı korumaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve Efsane Fotoğrafçı olarak; bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.