Düğün Karemiz

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Düğün Karemiz Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Düğün Karemiz Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Düğün Karemiz Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Düğün Karemiz Hakkında

En Özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için hizmetinizdeyiz…
Mutluluğunuzu kaydetmek için Düğün Karemiz adıyla Ankara’da hizmete başladık. Deneyimli ve işinde uzman ekibimizle birlikte düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partisi gibi anlamlı günlerinizde fotoğraf ve video hizmeti veriyoruz. Kısa zaman içerisinde Yenimahalle fotoğrafçıları arasında tercih edilen bir adres olma özelliği kazandık ve çiftlerin mutlu anlarına şahitlik etmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Geriye dönüp baktığınızda içinizi ısıtan, o anları size tekrar tekrar yaşatan fotoğraf kareleri ortaya çıkarmak için kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Değişen teknolojiye ayak uyduruyor, çekimlerimizi son teknoloji ile üretilmiş fotoğraf makineleri ile yapıyoruz. Böylece deklaşöre her bastığımızda da muhteşem fotoğraf karelerine imza atmış oluyoruz.

Çekim öncesi stüdyomuzda sizi ağırlıyor, isteklerinizi dinliyoruz. Geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerinden örnekler sunuyor, çekim gününün nasıl geçtiği hakkında sizi bilgilendiriyoruz. En önemli konulardan biri de çekim gerçekleştirilen mekân seçimi. Bu konuda oldukça yaratıcı ve bilgiliyiz. Size doğayla baş başa olabileceğiniz, fotoğraflarınıza heyecan ve güzellik katan birden fazla mekân seçeneği sunuyoruz. Ardından çekim günü ve çekim saatini belirliyor, heyecan dolu gününüz için randevu oluşturuyoruz.

Romantik ve samimi çekimler gerçekleştiriyoruz. Çekim öncesi sizi rahatlatıyor stresinizi ortadan kaldırarak rahat ve doğal pozlar vermeniz için danışmanlık yapıyoruz. Sepya, siyah beyaz ve canlı tonlarda fotoğraflarınızı düzenliyoruz. Fotoğraflarınızı aile ve arkadaşlarınıza gösterip yıllarca güvenle saklayabileceğiniz albüm seçeneklerimiz de mevcuttur. Seçtiğiniz fotoğrafların basımından sonra albüm ve orijinal kopyaları ile birlikte teslim ediyoruz.

Düğün Karemiz’in fotoğraf ve video hizmetimizden yararlanarak mutluluğunuzun muhteşem fotoğraflarla bizim resmetmemizi istiyorsanız sizi stüdyomuza davet ediyoruz. Ön görüşme için bizimle sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.