Doğanay Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Doğanay Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Doğanay Fotoğraf Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Doğanay Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Doğanay Fotoğraf Hakkında

Çok uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyor ve senelerin tecrübesini yansıttığımız kaliteli işlere imza atıyoruz. Ankara’nın merkeze yakın konumlu lokasyonlarından birinde yer alan stüdyomuz Doğanay Fotoğraf Cebeci’de yer alıyor. Başta semtimiz olmak üzere şehrin hemen her bölgesinden tercih ediliyoruz. Yıllardır değişmeyen standartlarda kaliteli bir hizmet verdiğimiz için çok geniş bir hedef kitleye sahibiz. Stüdyomuzda işini severek yapan kalabalık ve artık aile olmuş bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Kadromuzun tamamı alanında uzman profesyonellerden oluşuyor.

Fotoğrafçılığa dair aklınıza gelebilecek her türden işlem için bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ancak tüm bu hizmetlerin arasında özellikle bir tanesi var ki o da özel gün fotoğrafçılığı. Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, nişan merasimleri, sünnet törenleri, aile çekimleri, mezuniyet törenleri ve daha pek çok organizasyon için en mutlu anları ölümsüzleştiriyoruz. Sizin bu yazıyı okumanızdaki asıl sebebin düğünler olduğunu varsayarak bu konu özelinde daha detaylı ve kapsamlı bilgiler vermek istiyoruz.

Düğünlerin birbirini seven ve hayatlarını birleştirmek için bu derece önemli bir adım atan çiftlerin en özel günleridir. Bu sebeple böylesine değerli bir günün en önemli görevini yerine getirmek konusunda biz de oldukça bilinçli ve profesyoneliz. Çiftlerimiz bizimle çalışmak istediklerinde onlarla tanışıp tüm istek ve beklentilerini öğreniyor ve onlar için bir planlama yapıyoruz. Stüdyo veya dış çekimler yapabildiğimiz için isteğe göre mekan, gün ve saati belirliyoruz. Ankara merkez başta olmak üzere yakın çevrede de pek çok lokasyonda dış çekimler yapabiliyoruz. Eğer çiftimizin özel bir isteği yoksa mekan için daha önce çekim yaptığımız yerler arasından tavsiyelerde bulunabiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Doğanay Fotoğrafçılık Ankara’da sizi bekliyor, yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.