Çağrı Akkaya

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Çağrı Akkaya Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Çağrı Akkaya Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Çağrı Akkaya Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Çağrı Akkaya Hakkında

Düğününüzü ömür boyu unutmamanızı sağlayacak fotoğraflara sahip olmak isteyen çiftlerimize iyi bir haberim var! Düğün fotoğrafçılığı konusundaki uzmanlığımı sizlerle paylaşarak istek ve beklentileriniz doğrultusunda hayal ettiğiniz fotoğraf karelerine imza atabiliyorum. Süreci kısaca anlatmak gerekirse;

Çiftlerimle ilk görüşmeyi gerçekleştiriyor ve onları tanımayı amaçlıyorum. Zevklerini, tarzlarını ve fotoğraf çekim türlerini öğreniyor, sunduğum imkânlardan kısaca bahsediyorum. Her detayın üstünde duruyor, çekimleri özverili şekilde planlıyorum. Memnuniyet odaklı hizmet anlayışım sayesinde de Ankara düğün fotoğrafçıları arasından aklınızda kalmayı hedefliyorum. Bunun için kendimi sürekli geliştiriyor, kullandığım konsept aksesuarları ve ekipmanlarımı da yeniliyorum.

En az sizin kadar bulunduğunuz yerin de özel olması gerekiyor. Bu yüzden çekimler için Ankara’nın en özel yerlerini tercih ediyor, size benzersiz manzaralar veya bahçeler öneriyorum.

Sadece fotoğraf çekimleriyle sınırlı kalmıyor, sahip olduğum tecrübe ve bilgi birikimleri sayesinde birbirinden özel videolar da çekebiliyorum. Kullandığım teknolojik ekipmanlar ile düğün belgeseli ve düğün hikayesi gibi yaratıcı klipler oluşturabiliyorum. Size yıllar sonra bu anları en iyi şekilde hatırlatacak, yüzünüzdeki tebessümün sebebi olacağım.

Çektiğim tüm fotoğraf ve videoların montajını, kurgusunu ve retouch düzenlemesini profesyonel bir şekilde tamamlıyor, talep durumunda özel tasarımlar gerçekleştirebiliyorum. Tüm işlemlerimi tamamladıktan sonra orijinal kopyalar ile birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerime teslim ediyorum. Boyutlarını küçültüp bir USB bellek olarak da sunuyor ve sosyal medyada dilediğiniz gibi paylaşma imkanı sağlıyorum.

Benzersiz düğün fotoğraflarına sahip olmak için Ankara’da düğün fotoğrafçısı ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacağım. Hakkımda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz. Çağrı Akkaya imzası atılan her fotoğrafta kaliteye şahit olacağınızın garantisini veriyorum!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.