Buse Studio

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Buse Studio Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Buse Studio Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Buse Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday

Buse Studio Hakkında

Çok uzun yıllardır Stüdyo Buse ismi ile kurduğumuz markamız altında çalışmalarımızı yürütüyor ve fotoğrafçılık sektöründe farkımız ile öne çıkıyoruz. Ankara’nın en güzel ilçelerinden biri olan Yenimahalle’nin Demetevler semtindeki stüdyomuzda müşterilerimizi ağırlıyoruz. Burada her biri alanında uzman ve birbirinden yetenekli kadromuz ile çalışıyoruz. Ekibimizdeki herkes kendi alanlarında yetkinlikleri ve tecrübeleri ile işlerimize katkıda bulunuyor.

Bir fotoğrafçıdan beleyebileceğiniz her hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz ve her konuda en kalitelisini sunmaya çalışıyoruz. Fakat çokça severek yaptığımız işlerden bir tanesi var ki hepsinden çok daha fazla özen göstermek gerekiyor. Özel gün fotoğrafçılığına bağlı olarak düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, kına geceleri, sünnetler, mezuniyet törenleri gibi özel gün ve organizasyonların çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Düğünler özelinde konuşmak gerekirse çiçeği burnunda gelin ve damatlarla bir araya gelerek heyecanlarını paylaşmak da bizim için heyecan verici.

Düğün fotoğrafçısı arayan ve bu süreçte bizimle karşılaşıp çalışmak isteyen çiftleri ofisimizde ağırlıyor ve onlarla tanışarak isteklerini öğreniyoruz. Onları tanıyıp beklentilerini öğrendikten sonra da kendi hizmetlerimizi anlatıyor ve neler sunabildiğimizi aktarıyoruz. Hem zevklerine hem de bütçelerine göre bir çekim planlaması yapıyoruz.

Dış çekimlerde Ankara ve çevresi başta olmak üzere pek çok farklı lokasyona gidebiliyoruz. En doğal halleri ile harika pozlar yakalayarak unutulmaz albümler ortaya çıkarıyoruz. Üstelik sadece fotoğraf çekimleri de değil, dileyen için kamera çekimleri de yapıyoruz. Drone da dahil en kaliteli ekipmanlar ile yüksek çözünürlüklü çekimler yaparak düğün hikayeleri veya klipleri hazırlıyoruz. Videolarımızı profesyonel bir kurgu, fotoğraflarımızı ise görsel düzenleme yapmadan teslim etmiyoruz.

Demetevler fotoğraf stüdyoları arasında en iyisi için Buse Studio’yu seçin. Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.