• Min. Paket Fiyatı
    25.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Brox Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
25.000 TL'den fazla

Brox Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Brox Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Brox Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Brox Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 25.000 TL'den fazla aralığındadır.

Brox Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Brox Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Brox Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Brox Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Brox Wedding ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerimizin tarzlarına göre birlikte karar vereceğimiz ve sıra dışı çekimler yapabileceğimiz her yer olabilir. Buram buram lavanta kokulu tarlalarda, camgöbeği renginden başlayıp en derin yerlerinde çivit mavisine kadar uzanan Salda Gölünde, rengarenk balonların gökyüzünü kapladığı Kapadokya'da, cennetten bir kesit olan Ağva'nın koylarında, İstanbul'un en güzel mekanlarında, Trabzon, Rize, Mardin, Konya kısacası güzel olacağına inandığımız ve fark yaratabileceğimiz her yer bizim için çekim mekanıdır."

Brox Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Brox Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Brox Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Brox Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Brox Wedding Hakkında

Aşkınızı, heyecanınızı, sevincinizi ve mutluluğunuzu Brox Wedding kadrajına sığdırarak bir ömür boyu saklamak isterseniz, Ankara'da hizmetinizdeyiz!

Profesyonel ekibimizle birlikte hayatınızda güzel bir iz bırakmak ve yüzünüzdeki tebessümün parçası olmak için sabırsızlanıyoruz. Uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe hizmet veren bir markayız. Çalışmalarımıza başladığımız ilk günden beri içimizdeki tutkuyu hiç kaybetmedik. Her geçen gün kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyor, görüntü kalitesi yüksek bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Amacımız, özel günlerinde bizi tercih eden çiftlerimize içlerine sinen bir albüm oluşturabilmek.

Ankara fotoğraf stüdyoları arasında özgün konseptlerimiz ve farklı çekim planlarımızla dikkat çekiyoruz. Çekimlerden önce sizinle ön görüşme yaparak beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. İstediğiniz fotoğraf karelerini oluşturmak için gereken detaylara birlikte karar veriyoruz. Mobil uygulama ve sanal albüm çalışmalarımız ile sektöre farklı bir soluk kazandırıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli tecrübeler edinmiş bir takım olduğumuz için size de en iyi hizmeti sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Dış çekim ve konsept çekimlerimizin yanı sıra sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ya da videolarla duyurabileceğiniz save the date çekimlerine de imza atıyoruz. Eğer farklı ve yaratıcı bir düğün hatıranızın olmasını istiyorsanız, düğün hikayesi ya da düğün klibi de hazırlayabiliyoruz. Düğünden sonra gelinlik ve damatlığın kirlenmesini önemsemeden gerçekleştirilen trash day çekimleri için ise Ankara'nın en güzel yerlerinde sizinle birlikte anın tadını çıkarıyoruz. Aşkınızı sadece yeryüzünde kayıt altına almakla kalmıyor, drone ile gökte de kaydediyoruz. Siz de diğer çiftlerimiz gibi ilişkinizin en güzel hallerini Brox Wedding ile sonsuzluğa taşıyabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun size eşlik edebiliyoruz. İstanbul, Isparta, Burdur, Kapadokya, Antalya, Trabzon, Rize, Mardin, Ankara, Konya ve Silifke çekim hizmeti verdiğimiz yerlerden bazıları. Mutluluğunuz için siz nerede isterseniz orada olmaya hazırız!

Ankara düğün fotoğrafçısı Brox Wedding ile çalışmak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilir, görüşme için randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Brox Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.