Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Betty Weddings

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Betty Weddings Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Betty Weddings Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Betty Weddings Sıkça Sorulan Sorular

Betty Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Betty Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Betty Weddings ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Betty Weddings ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Betty Weddings şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Betty Weddings şehir dışında hizmet veriyor.

Betty Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Betty Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Betty Weddings hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Betty Weddings aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün belgeseli, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Betty Weddings Hakkında

Kurduğumuz Betty Weddings markası ile fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bizi Ankara düğün fotoğrafçıları arasında farklı kılan bir mottoya sahibiz. “Zamansızlık ve zariflik” mottosuyla kişiye özel konseptler belirliyoruz. Bu sayede düğünün üzerinden yıllar geçse de çektiğimiz fotoğrafların modası asla geçmiyor. Düğünlerin yanı sıra moda, katalog ve dergi çekimleri de yapıyor; farklı alanları tecrübe ederek sanatçı yönümüzü besliyoruz.

Deneyim

10 yılı aşkın süredir çalışıp alaylı olarak edindiğimiz bilgileri teknik anlamda da güçlendirmek için kurslara katıldık. Butik bir hizmet vererek çiftlere daha çok ilgi gösteriyor, iletişimimizi baştan sona kadar aynı ilgi ve samimiyetle devam ettiriyoruz. Düğün çekimlerimizi genellikle fotoğrafçımız ve asistanımız ile birlikte gerçekleştiriyor, videolu çekimlerde kameraman da dahil 4 kişi olabiliyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Betty Weddings ailesi olarak seyahat engelimiz yok, çiftlerimiz arzu ettiği sürece onlarla her yere gidebiliyoruz. Şimdiye dek gerçekleştirdiğimiz çekimler sayesinde Ankara’daki tüm mekanlara hakim olduk. Dış veya iç mekan çekimlerinde; Altınpark, Ankara Kalesi, Altınköşk, Hangar, Hacettepe Yeşil Vadi gibi fotoğraf platoları veya halka açık alanlar kullanıyoruz.

Düğünün öncesi veya sonrasında, save the date, düğün hikayesi veya düğün klibi çekimleri yapıyoruz. Çekim süresini çiftin isteğine göre 2-3 saat veya tüm gün sürecek şekilde planlayabiliyoruz. Gün boyu çekimlerimizde sabah gelin alma seremonisinden başlayıp ardından kuaförde hazırlıkların yapıldığı anlara kadar kayıt altına alıyoruz. Belgesel fotoğrafçılığı tarzını benimsiyor, poz verdirmeksizin en doğal anları yakalamayı tercih ediyoruz.

Ekipman

Gelin ve damatlarımızın mutluluklarını en küçük ayrıntılarına kadar yakalamak bizim için önemli. Deneyimli profesyonel fotoğrafçılar olarak gözümüze, vizyonumuza ve estetik anlayışımıza güveniyoruz. Ancak bunun yanında ekipmanımızın da kaliteli olması gerektiğine inanıyoruz. Fotoğraf makineleri ve kameralarımız konusunda teknolojiyi yakından takip ediyor, yeni modelleri çıktıkça ekipmanımızı yeniliyoruz. Drone kamerayı klip çekimlerinde kullanabiliyoruz.

Baskı Hizmetleri

Fotoğrafları çektikten sonra çiftimizle birlikte hangilerinin baskıya gideceğini kararlaştırıyor, sonrasında renklendirme ve ışık gibi küçük dokunuşlar ile fotoğrafları konsepte uygun hale getiriyoruz. Keten kumaşlı, isme özel nakış işlemeli butik albüm modelleri sunuyoruz. Albüm seçiminden sonra yaklaşık 1 ayda teslimatı yapıyoruz. Aradan yıllar da geçse albümde oluşan hasarları ücretsiz şekilde gideriyoruz.

Betty Weddings Photography olarak özel günlerin yanı sıra sanatsal inceliklere sahip moda çekimleri de yapıyoruz. Bu sayede düğün fotoğraflarımıza da bu estetik anlayışı ile yaklaşıyor, gelin ve damatlara zamansız albümler yaratıyoruz. Size özel oluşturulmuş paketlerle dilediğiniz konsept ve mekanda Ankara düğün çekimleri için bize ulaşabilirsiniz. Sayfa üzerinde yer alan numaramızı tuşlayarak veya yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yenimahalle/ Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Betty Weddings Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.