Başkent Color

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Yurtiçi ve yurtdışında istediğiniz mekanlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz

Önerilen Firmalar

Uyanlar Fotoğrafçılık & Kamera
17 9

Keçiören

Uyanlar Fotoğrafçılık & Kamera

......

Bizim Hikayemiz
25 10

Keçiören

Bizim Hikayemiz

......

Karanfil Wedding
47 10

Altındağ

Karanfil Wedding

......

Hakkında

En mutlu anılarınızın daima canlı kalmasını ister misiniz?

Başkent Color olarak 1960’dan bugüne Ankara Kızılay’da kaliteli hizmet vermeyi ilke edindik. Çeşitliliğimizi arttırarak düğün, nişan fotoğrafları olmak üzere mezuniyet törenleri, reklam çekimleri, tanıtım filmleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Dünümüzde kullanılan son teknoloji drone Jimmy jip gibi ekipmanlarla her biri kendi alanında uzmanlığını kanıtlamış profesyonel ekibimizle en güzel anınızı titizlik ve özveriyle sanata dönüştürmekten mutluluk duyarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sizin mutluluğunuzu günümüzün merkezine koyarak istekleriniz doğrultusunda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Düğün hikayenizi çekerek doğal ve eğlenceli hallerinizi birleştirerek 3-5 dakikalık mini klipler oluşturuyoruz. Sevdiklerinize düğün gününüzü ilan etmenin en güzel yolu olan save the date çekimleriyle romantik görüntünüze düğün tarihinizi yazıyoruz. Fotoğraf albümleri için fotoğraflarınızı birlikte titiz bir şekilde seçiyor yıllar sonra elinize alıp baktığınızda gülümseten pozlar yakalıyoruz. Sade aksesuarlar kullanarak sizin duru güzelliğinizin ön planda olmasını sağlıyoruz.

Ankara fotoğrafçısı olarak bütün illere gidiyor hatta yurtdışında bile çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Altın Köşk, Mogan Gölü gibi doğal alanlara gidiyor Ankara dışında ise Peribacaları, Salda Gölü, Bolu Yedi Göllerde doğal ve farklı bakış açısıyla fotoğraflarınızı çekiyoruz. Yurtdışında ise Almanya’da çiftlerle birlikte çekimlerimizi gerçekleştirdik

Siz de bizimle doğal, sade ve sizi öne çıkaran pozlarınız olsun istiyorsanız bizimle çekiminizden 3 ay önce iletişiminiz geçmeni yeterli olacaktır. Fotoğraf ve videolarınızı 2 hafta içinde orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Merak ettiğiniz detaylı sorularınız için yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anılarınızı ölümsüzleştirmek için biz hep yanınızdayız.

İletişim

Hilmi Iyiis

 • Adres: Necatibey Cad. 78/A Kızılay

Başkent Color Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.