Ayşe Gül Uslu Photography

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ayşe Gül Uslu Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Ayşe Gül Uslu Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayşe Gül Uslu Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ayşe Gül Uslu Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ayşe Gül Uslu Photography Hakkında

Hayatınızda riske atmak istemediğiniz, en değerli anlarda yanınızda olmak için hazırız. Düşlerinizi süsleyen anlarınızı, kendinizi iyi hissedeceğiniz harika bir güne dönüştürmek için çok özel bir ekibimiz var. Ayşe Gül Uslu Photography ailesi olarak kadın eli değmiş aşk karelerini çekmek için son derece heyecanlıyız. Alanında uzman bir ekip olsak da bizim heyecanımız, güzel bir aşkın hikayesini çekmekten geliyor. Çünkü her çiftimizin özel olduğunu biliyor, kaliteli ekipmanlarla en özel aşk hikayesini tasarlamak için harekete geçiyoruz.

İlk olarak nasıl bir çekim konsepti ve senaryo tercih ettiğinizi bilmek istiyoruz. Vaktiniz varsa aşkınızın hikayesini de dinleriz… Stresten uzaklaşarak tamamen kendinize odaklanmanızı istiyoruz. Bu yüzden ilk görüşmeyi düzenliyor, planlarımızı birlikte yapıyoruz. Konseptinize uygun aksesuar ve mekan seçiminizde de yol gösterici oluyoruz. Klasik araçlar, gelin el çiçeği, renkli balonlar, müzik aletleri, el kartları ve hayvan dostlarımızın olduğu kareleri çok seviyoruz. Yakın arkadaşlarınızla da poz vermek ister misiniz? Mekan seçimi ise, hazırlıklardan önce vermeniz gereken son karar oluyor. Şehir dışında veya Ankara’da; doğanın binbir güzelliğiyle huzurlu ortamlar tercih ediyoruz. Gölbaşı, Anıtkabir, tarihi mekanlar, koru ve ormanlar sıklıkla çekim yaptığımız yerler arasında.

Düğün hikayeniz için evlilik seremoniniz boyunca da yanınızda olabiliyoruz. Düşünsenize; gelin partinizde, kuaför salonunda ve gelin alma töreninde yanınızda olan profesyonel fotoğrafçınızın sizi anlayan bir kadın olması nasıl olurdu? Biz söyleyelim; her karede ve videoda tüm duygular dolu dolu yer alır! Şimdi, Ankara dış çekim fotoğrafçıları arasında bizi tercih ediyorsanız; sizden tek bir isteğimiz var. Özgürce poz vermeye, çok eğlenmeye ve hayatınız boyunca unutmak istemeyeceğiniz en değerli saatlere hazır olun…

Nişan, düğün, doğum ve hamilelik çekimleriniz için Ayşe Gül Uslu Photography ailesiyle mutlaka tanışmalısınız. Profesyonel dış mekan fotoğrafçınız olarak Akara fotoğrafçıları arasından bizi seçtiğiniz için memnun olacaksınız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.