Ankara Düğün Fotoğrafım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ankara Düğün Fotoğrafım Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ankara Düğün Fotoğrafım Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ankara Düğün Fotoğrafım Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ankara Düğün Fotoğrafım Hakkında

Mutlu beraberliklerini evlilik ile taçlandıran çiftlerimizin en mutlu günlerinde yanlarında olup beraber harika hatıralar oluşturuyoruz. Ankara düğün fotoğrafçım ekibi olarak, isteklerinize önem veriyor, size profesyonel hizmetler sunuyoruz. Eğer düğün gününüzde fotoğraf ve video çekimlerinizi yapacak bir firmayla hala anlaşmadıysanız, bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin!

Sürekli gelişen ve değişen bir sektör fotoğrafçılık sektörü. Hal böyle olunca biz de kendimizi her anlamda geliştirip yeniliyoruz. Ekipmanlarımızı çağın gereksinimlerini karşılayacak şekilde temin ediyoruz. Teknik kısmı profesyonelleştirdikten sonra doğru yönlendirmelerimizle pozlar konusunda da yol arkadaşınız oluyoruz. Düğün, nişan veya kına dediğiniz organizasyonlar birer gün sürüyor evet ama fotoğrafı çekilen özel anlarınız bir ömür boyu sizinle yaşıyor. Bu nedenle üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız ve size bu konuda destek olmaya hazırız!

Ön görüşmede belirlediğimiz Ankara’nın en güzel mekanlarında, özgün konseptler eşliğinde mutluluğunuza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Hadi başlayalım! Tarihi bir alanda veya yeşille iç içe olacağınız bir ormanda? Fotoğraf çekimlerinizi hangi mekanda yapalım? Seçiminizi yapın ve gerisini hiç düşünmeden gülümseyin. Bütün detaylarla ilgilenmek için siz nereyi seçerseniz biz orada olacağız...

Hizmetlerimiz sadece Ankara ile sınırlı değil! Çevre illerde yaşayan çiftlerimizin ihtiyaçlarına da yaratıcı çözümlerimiz var. Tabii bu süreç için en az 3 hafta önceden bizimle iletişime geçerek randevu oluşturmanız gerekiyor. Böylece sadece size odaklanarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz. Gelin damat çekimleri dışında mutlu bir hayata ilk adımı attığınız nişan gününüzde de dış mekan çekimlerinizi yapıyoruz. Çektiğimiz fotoğrafları 2 hafta içinde orijinal kopyaları ile beraber size teslim ettiğimizi de belirtelim. Ankara düğün fotoğraf çekim yerleri hakkında tavsiye almak ve tüm imkanlarımızdan yararlanmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.