Anka Studio

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Anka Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Anka Studio Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Anka Studio Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Anka Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün hikayesi / Klibi, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  PLATOLARDA ÖZEL MÜLK DÜĞÜN SALONU KINA SALONU NİŞAN SALONU ÖZEL BAHÇELER SOKAKLAR

Anka Studio Hakkında

Sektöre dinamik bir giriş yapan Anka Stüdyo’da en özel anlarınızı profesyonel ekipmanlarımızla ölümsüz kılıyoruz. Ankara düğün fotoğrafçıları deyince akla gelen en kaliteli isim olarak, uzmanlığımızla eğlenceli çekimler gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte genç çiftlerimizle bire bir ilgileniyor, samimiyetle hizmet veriyoruz. Nesillerden nesillere aktaracağınız düğün albümlerini itinayla hazırlıyoruz.

Deneyim

Anka Stüdyo’da, profesyonel fotoğraf ve video eğitimi almış 4 kişilik kadromuzla hizmet sağlıyoruz. Bünyemizde, düğün, nişan ve söz gibi kutlamalarınızda çekim yapan 1 kadın çalışanımızla birlikte baskı ve satış ekibimiz bulunuyor. Güvenilir ekibimizle, Ankara’nın seçkin mekanlarında tanıtım filmleri ve kurumsal işlere imza attık. Aynı zamanda toplantı ve sempozyumlarda yer aldık.

Çekim Türleri / Mekanlar

Birlikteliğinizi fotoğraf ve video karelerinde ölümsüzleştirdiğimiz Anka Stüdyo’da düğün hikayesi çekimi yapıyoruz. Düğün hikayesi çekimlerimiz tüm gün sürüyor. Ankara en iyi düğün fotoğrafçısı arayışınıza, sizin için Ankara’nın en güzel köşelerini bularak uzmanlığımızla cevap veriyoruz. Dış çekim, stüdyo ve plato hizmetleri sunuyoruz. 200 -300 kare çekim yapıyoruz ve plato çekimlerimiz ortalama 1-2 saatte tamamlanıyor.

Ekipman

Sonsuz mutluluğa adım atacak heyecanlı çiftlerimize en kaliteli görüntü hizmetini sunmak üzere, 2 adet full film kameramız bulunuyor. Son teknolojiyi sürekli takip ederek çekimlerinizi profesyonellikle gerçekleştiriyoruz. Farklı atmosferler yaratacak gimbal ışıklardan faydalanarak özgün fotoğraf ve videolara imza atıyoruz. Aynı zamanda ekipmanlarımız arasında Jimmy Jib de mevcut.

Baskı Hizmetleri

Anka Stüdyo bünyesinde çeşitli boyut, doku ve renklerden oluşan yaklaşık 50 albüm alternatifimiz var. Tercihlerinize göre özelleştirebildiğimiz 20 sayfa albüm baskısı yapıyoruz. Ailenizle mutluluğu paylaştığınız fotoğraflardan oluşan aile albümü hizmetimiz mevcut. Dilerseniz cep albümü de hazırlayabiliyoruz. Ömür boyu sürecek birlikteliğinizi kanvas tablolara yansıtarak evinizin en güzel köşesine bir hatıra bırakıyoruz.

Ek Hizmetler

Stüdyo ve Ankara dış çekimlerinin yanı sıra, kendi aracımızla şehir dışı çekimlerine olanak sağlıyoruz. Ülkemizin muazzam manzaralarına mutlu pozlarınızı taşıyoruz. HD çekim hizmeti sunarak kalitesi tartışılmaz fotoğraf ve videolar sunuyoruz. Uzman ekibimizin son teknoloji ekipmanlarla kadraja aldığı neşeli anlarınızı dilerseniz albüm, dijital baskı veya USB bellekte iletebiliyoruz.

Genç çiftlerimizi Anka Stüdyo ofisine davet ederek talepleriyle yakından ilgileniyoruz. Sevecen ekibimizle birlikte çiftlerimize arkadaşça yaklaşıyor, stressiz bir çekim gerçekleştiriyoruz. Anka Stüdyo’da rezervasyon almak oldukça kolay, üstelik erken rezervasyonlarda indirim sağlıyoruz! Firmamızdan fiyat teklifi almak isterseniz iletişim formunu eksiksiz doldurabilir veya telefon numaramızı tuşlayarak Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Anka Studio Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Dilara & Oğulcan

Düğün Tarihi: 11.01.2023


Çok beğendim işini çok iyi yapıyor hem ilgili sanki ailemden biri gibi geldi içim çok rahat bir şekilde albümü mü dış çekim düğün hikayemi yaptırdım çünkü bu ileride çocuklarım için çok güzel bir anımız olacak cokkkkk teşekkür ederim

Meltem & Ahmet

Düğün Tarihi: 27.08.2022


Çok ilgili ve işini kaliteli yapan bir işletme düğün hikayemizi ve fotoğraflarımızı çektiler gerçekten çok güzel oldu hepsi fiyat konusundada çok yardımcı oldular

Gamze & Burhan

Düğün Tarihi: 23.07.2022


Düğün fotoğraflarımızın çekimini yaptırdık oğulcan bey çok ilgili ve çok yetenekli tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.