Anı Medya Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Anı Medya Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Anı Medya Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Anı Medya Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Anı Medya Fotoğrafçılık Hakkında

Güzel anların yıllar geçse de hatırlanması için uzun zamandır çekimler yapıyoruz. Alanında uzman çekim ekibimiz ve son teknoloji teknik ekipmanlarımızla her özel günü unutulmaz kılmayı hedefliyoruz. Bunun için yıllar önce birlikte yola çıktığımız ekibimizle Anı Medya Fotoğrafçılık ailesi olarak Sincan’da faaliyet gösteriyoruz. Düğün fotoğrafçısı olarak çalışmaya başladığımız günden beri işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Aldığımız eğitimler ve mesleki bilgi birikimiyle deklanşöre her bastığımızda değerli anıları kaydediyoruz.

Düğün fotoğrafçısı olmayı tercih ettiğimiz günden beri pek çok çiftin mutluluğuna şahitlik ettik. Şimdi ise sizin mutluluğunuza ortak olmak için hazırlanıyoruz. Nasıl mı? Anlatalım:

İlk işimiz çekim türleri hakkında konuşacağımız bir toplantı düzenlemek oluyor. Pınarbaşı mevkiinde yer alan stüdyomuzda, sizi ağırlıyor ve hoş bir sohbetle yapacaklarımızı belirliyoruz. Düğün gününün her anını kayıt altına almak önceliğimiz oluyor. Bu noktada fotoğrafçılık ve video hizmetlerini bir arada sunan ekibimizle yanınızda oluyoruz. Gün boyu gerçekleştirdiğimiz çekimler sayesinde, en küçük detayları bile kayıt altına alma şansını yakalıyoruz. En kaliteli çekimler için jimmy jib, drone ve yüksek çözünürlüğe sahip kameralar kullanıyoruz.

Son yılların vazgeçilmezi dış çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Hemen her çekim türü için hizmet veriyor, Ankara dış çekim fotoğrafçıları arasındaki yerimizi alıyoruz. Anı Medya Fotoğrafçılık kalitesiyle her çekimden yüzlerce kare ile hatıra oluşturuyor, albümleriniz için istekleriniz doğrultusunda rötuşlu kareler de hazırlıyoruz. Panoramik albümün yanında, dijital albümünüzün yıllar geçse de eskimeyeceğini biliyoruz. Bu yüzden montajlı sinematik videolar, düğün hikayesi, sosyal medya klipleri ve fotoğrafların orijinallerinin yer aldığı USB bellek de teslim ediyoruz.

Anı Medya Fotoğrafçılık Sincan’da heyecanla çiftlerimizi bekliyoruz! Siz de sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak Sincan fotoğrafçıları arasında kalitesinden söz ettiren ekibimizle tanışabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.