Hakan Gülöksüz*

Hakan Gülöksüz
Hakan Gülöksüz deneyimli, enerjik ve işine sevdalı bir ekibin eseri olarak 2003 yılında hizmete başlamıştır. Hizmet vermekte olduğu sektör konusunda, meslekle ilgili hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Hakan Gülöksüz son teknoloji ürünü olan fotoğraf ve stüdyo sistemlerini satın almış ve siz değerli müşterilerimizim hizmetine sunmuştur. Bu felsefe Hakan Gülöksüz'ü Ankara'nın kaliteli ve sınırsız hizmet veren, örnek ve öncü bir firması haline getirmiştir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
E&F Esra & Fevzi Düğün Tarihi: 27/12/2016

Hakan bey sizinle çalıştığımız için gerçekten çok memnun kaldık mütevazi kişiliğiniz uzman bakış açınız bize karşı samimi tavırlarınız bizi çok rahatlattı fotoğraflar gerçekten muhteşem..Herşey için o güzel yüreğinize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

B&H Büşra & Hasan Düğün Tarihi: 02/11/2016

Bu güzel günümüzü bizimle birlikte kahkahalarla ve profesyonelliğinizle doplu dolu geçirmemizi sağladınız..Tüm evlenecek çiftlere tavsiyemiz en azından Hakan beyle oturup 5 dk muhabbet edin ..Sonsuz sevgilerimizle herşey için çok teşekkür ederiz.

S&H Sibel & Harun Düğün Tarihi: 02/09/2016

Hakan bey sizi çok seviyoruz muhteşem fotoğraflarınız için çok teşekkür ediyoruz.Ailemizin fotoğrafçısı oldunuz abimi kuzenimi ve şimdi bizim çekimlerimizi yaptınız ..abartısız söylüyorum bu işin ustası olduğunuz bir gerçek.Ailenizle mutlu bir yaşam diliyoruz herşey gönlünüzce olsun.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Hakan Gülöksüz ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Hakan Gülöksüz hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap