Abdullah Durman Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Abdullah Durman Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Abdullah Durman Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Abdullah Durman Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Genelde parklarda,rekreasyon alanlarında

Abdullah Durman Photography Hakkında

2013 yılında temel fotoğrafçılık, makro gibi çeşitli eğitimler alarak fotoğraf alanına adım attım ve zamanla işime karşı duyduğum tutkuyla profesyonel olarak bu sektörde ilerledim. Yıllarca tecrübe edindiğim bu sektörde, sevgiyle ve özenle fotoğrafladığım karelere aldığım geri dönüşlerle doğru yolda olduğumu anladım. Ankara Kalkınma Ajansı ve Yozgat Fotoğraf yarışmasından sergileme ödülleri aldım ve birçok çifte yüzlerinde hep bir gülümsemeyle bakacakları anılar bıraktım. Düğün fotoğrafçısı olmak bana düğünleri için tatlı bir telaş içinde olan çiftlerin mutluluğunu paylaşmayı, onları bu özel anlarında nasıl rahat hissettirebileceğimi öğretti. Şimdi kendimi her zaman daha ileri taşıyarak, yeni teknoloji ve trendleri yakından takip ederek çiftlerin hayallerindeki kareleri fotoğraflamaya devam ediyorum.

Peki beni nerede bulabilirsiniz?

Türkiye’nin başkenti Ankara’da düğün yapan çiftlerimiz benimle düğün günlerinin en özel fotoğraflarına sahip olabilir. Zevk ve beğenilerinize göre Ankara düğün fotoğraf yerlerinden en güzellerini seçip doğanın kokusunu içimize çekerek rahat bir çekim yapabiliriz. Eymir Gölü, Ankara’nın çeşitli parklarında, rekreasyon alanlarında, Mühye Köyü’nde doğa ile iç içe güzel anlarınızı ölümsüzleştirebileceğimiz gibi tarihi ruhu olan bir yerde çekim yapmak isterseniz Ankara Kalesi’nde çekimler gerçekleştirebiliriz.

Hayallerinizdeki düğün fotoğraflarınız benimle yaklaşık 4 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli. Çekimlerin ardından 3 hafta sonra fotoğraflarınız orjinal kopyalarıyla beraber güvenle elinize ulaştırıyorum. Fotoğraflarınız elinize ulaştığı anda iyi ki diyeceğinize ve bu kareleri sevdiklerinizle paylaşmak için can atacağınıza eminim.

Eğer siz de mutluluk dolu anlarınızı profesyonel ellerde ölümsüzleştirmek ve Ankara’da benimle keyifli bir çekim yapmak isterseniz, ben yıllarca unutamayacağınız bu güzel anlarınızda sizinle olmaktan mutluluk duyarım. Aklınıza takılan sorulara cevap bulmak ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.