Abay Foto

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Kazan, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Medya Lena
247 5 18

Çankaya

Medya Lena

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Pass Wedding Photography
144 10

Etimesgut

Pass Wedding Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Esg Media & Serkan Gençtürk
46 12 2

Çankaya

Esg Media & Serkan Gençtürk

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Merhaba ben Orhan Abay 1979 yılında 12 çocuklu bir ailenin 7.evladı olarak dünyaya geldim. Benim fotoğrafçılıkla tanışmam çok eskilere dayanıyor. Henüz 14 yaşındayken çalıştığım fotoğraf stüdyosunda bu alana karşı büyük bir sevgim ve hevesim oluştu. Çeşitli sebeplerle ayrılmak zorunda kaldığım fotoğraf stüdyosunun ardından, fotoğrafçılık içimde yıllarca hep bir uhde olarak kaldı. 1999 yılında biriktirdiğim paralarla ilk fotoğraf makinemi aldım. Bu sanırım benim için hayatımda en değer verdiğim anlardan biridir. Yıllarca bir hobi olarak yaptığım çok sevdiğim fotoğrafçılığı, şimdi profesyonel olarak icra ediyorum. 2012 yılından beri profesyonel olarak ekibimle beraber fotoğrafçılık yapıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı işini aşkla yapan biri olarak benim için çok değerli. Ekibimle beraber siz değerli çiftlerin en içten duygularını, heyecanlarını kadraja yansıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İşimizi böylesine özenle ve sevgiyle yapmamızın bir getirisi olarak da çekimler boyunca son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz.

Çekimlere başlamadan önce sizinle tanışıyor ve hayallerinizdeki düğün fotoğraflarını öğreniyoruz. Öncelikle, ekibimle beraber kendinizi tamamen rahat hissedeceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Böylece en içten halinizle kameranın karşısına geçebiliyorsunuz. Fotoğraflarınızın yapaylıktan ve sıradanlıktan uzak olmasın bizim için çok önemli. Bunun için fotoğraflarınızı çeşitli aksesuarla, hatta bazen hayvan dostlarımızla da renklendirmeyi çok seviyoruz. Bazen renkli balonlar, bazen bir şemsiye hatta bazen bir at arabası mutlu anlarınıza eşlik ediyor.

Düğün klibi, düğün hikayesi, trashday gibi istediğiniz her türde çekimlerimizi yapabiliyoruz. Böylece hiçbir anını unutmak istemeyeceğiniz en özel gününüzün her anını ölümsüzleştiriyoruz. Düğün belgeseli için bir paketimiz de bulunuyor. Bunda düğün gününüzün kuaförden, ilk dansa her güzel anını kaydediyoruz. Bu pakette; profesyonel olarak photoshop programlarında işlenmiş çeşitli ebatlarda fotoğraflarınızı, 1 adet tual baskısını, tüm fotoğrafların ve özel bir slayt gösterisinin bulunduğu CD'yi size teslim ediyoruz.

Biz Ankara düğün fotoğrafçısı olsak da istenildiği takdirde şehir dışında da hizmet veriyoruz. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için 4 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Siz de sizi yansıtan, en güzel düğün fotoğraflarına sahip olmak isterseniz diğer Ankara düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için formu doldurmanız yeterli oluyor.

İletişim

Turgay Abay

 • Adres: Kazan AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!