360' Düğün*

360' Düğün
360 Dijital Grup, 7 yıldır düğün sektöründe ve organizasyonlarda profesyonel ve sertifikalı fotoğrafçı kadrosuyla hizmet vermektedir.

Kadrosunda bayan fotoğrafçıların ağırlıkta olmasıyla gün boyu gelin adayları ile birlikte rahat bir çalışma ortamı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bazı günler çok hızlı geçer, düğün gününüz gibi. Anı yaşar, ancak sonradan detayları hatırlayamazsınız. Düğün gününüzden hatırlayabildiğiniz birkaç anı, ya düğün sonrası konuşmalardan aklınızda kalanlardır ya da bir fotoğraf karesinin size hatırlattıkları.

Biz hikaye fotoğrafçısıyız. Düğün gününüzün en özel anlarına ve anılarına yıllar sonra baktıkça o gün gibi hatırlayın diye varız.

Düğün Fotoğrafçısı araştırırken stüdyo fotoğraflarından sıkılan, benim hikayem bana özel olsun veya doğal ortamlarda farklı pozlarımız olsun diye düşünen gelin ve damat adaylarına hizmet veriyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
Ö&T Özge & Taşkın Düğün Tarihi: 06/05/2017

Şahsuvar bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok samimi,güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple dış çemimizi yaptık. En ufak bir sorun yaşamadık herşey söz verildiği gibiydi. Hiç tereddütsüz güvenle gidilebilecek bir yer.

M&H Meltem & Hüseyin Düğün Tarihi: 16/07/2016

Kesinlikle batik bi firma oldugu ve calisanin hakkini vermedigi iddia edilemez. Resimleri almaya gittigimizde icerde super bir ekip mevcuttu. Patron calisan iliskisinden ziyade bir aile vardi. Her gittigimizde mutlaka karsilikli olarak isi gucu birakip kendimizi sohbet muhabbette buluyorduk. Herkesin isini son derece keyifle ve buyuk bir titizlikle yaptigi birden bahsederek herkese tavsiye ediyoruz.

Z&O Zeynep & Onur Düğün Tarihi: 20/09/2014

Kesinlikle tavsiye ediyoruz :) Bütün ekip çok ilgili, çok titiz, muazzam fotoğraflarımız ve videomuz oldu.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
360' Düğün ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için 360' Düğün hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap