En Yakın Arkadaşım Evleniyor!

0:48 dakika

27.03.2013

Eğlenceli bir dans şovuyla en yakın arkadaşınızın bu özel gecesine farklı bir renk katmak istemez miydiniz? Evet ama nasıl dediğinizi duyar gibiyiz. O halde Düğün ve Dans’dan dinleyelim.

Nedir bu sürpriz dans?

Yurtdışında son derece popüler olan bu yeni akımda yakın arkadaşlar gizlice toplanarak farklı dans türlerinden oluşan koreografiler ile evlenen çiftlere unutamayacakları bir sürpriz hazırlıyorlar. Tabi istenildiği takdirde gelin ve damat da bu şovun bir parçası olabiliyorlar.

en yakın arkadaşım evleniyor!

Ya amacı?

Hip&Hop, oryantal, M&J style, break dance, dalsa, merengue, cha cha, rock’n roll, tango gibi bir çok müzik türüyle yapılabilecek dans şovundaki amaç, düğün törenini farklı, eğlenceli, sıra dışı hale getirip renklendirmek.

Peki ama nasıl?

Gelin ve damada hazırlanan sürpriz bir şov mu, yoksa gelin ve damadın da dahil olduğu bir dans şov mu istediğinize karar verdikten sonra size en uygun saat ve mekanlar belirlenerek çalışmalara en az iki ay öncesinden başlıyoruz. Oldukça eğlenceli geçen dans çalışmaları beş dersten oluşan, bir buçuk saatlik periyodlar halinde planlanıyor.

Dans Kursları İndirimleri

Konsept Adımlar
%20 İNDİRİM
5 7
Konsept Adımlar

Sonbahar Çiftlerimize 4 Saatlik Ders Paketimizde %20 İndirim!!!...

Düğün Dansı Kursları Melih Altın
%35 İNDİRİM
31 3 29
Düğün Dansı Kursları Melih Altın

Düğün.com Çiftlerine Özel %35 İndirimi Kaçırmayın!...

Sıkı dostlara..

Arkadaş grubunuzu belirleyin. Şarkınızı seçin. Ve gelin sizinle izleyenleri eğlendirecek, gelin ve damadı mutlu edecek hoş bir sürpriz dans şov hazırlayalım.

Düğün ve Dans’dan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Dans Kursları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Dans Kursu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Dans Kursu Firmaları

Dans Kursu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

TU

Tuba Uncu

13/10/2014

organizasyona faklı,eğlenceli ve yaratıcı bi hava katabilir. çok eğlenceli olacağa benziyor.


A

Alicihan

13/10/2014

gelinle damadın rezil olmamk için aylar öncesinden hazırlanmaya başalaması normal ama arkadaşları eğer böyle birşey yapıyorlarsa gerçekten fedakar dostları var demektir.