En Yakın Arkadaşım Evleniyor!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:46 dakika

29.06.2020

Eğlenceli bir dans şovuyla en yakın arkadaşınızın bu özel gecesine farklı bir renk katmak istemez miydiniz? Evet ama nasıl dediğinizi duyar gibiyiz. O halde Düğün ve Dans’dan dinleyelim.

Nedir bu sürpriz dans?

Yurtdışında son derece popüler olan bu yeni akımda yakın arkadaşlar gizlice toplanarak farklı dans türlerinden oluşan koreografiler ile evlenen çiftlere unutamayacakları bir sürpriz hazırlıyorlar. Tabi istenildiği takdirde gelin ve damat da bu şovun bir parçası olabiliyorlar.

en yakın arkadaşım evleniyor!

Ya amacı?

Hip&Hop, oryantal, M&J style, break dance, dalsa, merengue, cha cha, rock’n roll, tango gibi bir çok müzik türüyle yapılabilecek dans şovundaki amaç, düğün törenini farklı, eğlenceli, sıra dışı hale getirip renklendirmek.

Peki ama nasıl?

Gelin ve damada hazırlanan sürpriz bir şov mu, yoksa gelin ve damadın da dahil olduğu bir dans şov mu istediğinize karar verdikten sonra size en uygun saat ve mekanlar belirlenerek çalışmalara en az iki ay öncesinden başlıyoruz. Oldukça eğlenceli geçen dans çalışmaları beş dersten oluşan, bir buçuk saatlik periyodlar halinde planlanıyor.

Sıkı dostlara..

Arkadaş grubunuzu belirleyin. Şarkınızı seçin. Ve gelin sizinle izleyenleri eğlendirecek, gelin ve damadı mutlu edecek hoş bir sürpriz dans şov hazırlayalım.

Düğün ve Dans’dan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Dans Kursları

Kusursuz bir düğün dansı için şehrindeki en iyi kurslar burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Dans kurslarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Dans Kursu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Dans Kursları Firmaları

Dans Kursları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

alicihan

Düğün Tarihi: 13.10.2014


gelinle damadın rezil olmamk için aylar öncesinden hazırlanmaya başalaması normal ama arkadaşları eğer böyle birşey yapıyorlarsa gerçekten fedakar dostları var demektir.


tuba uncu

Düğün Tarihi: 13.10.2014


organizasyona faklı,eğlenceli ve yaratıcı bi hava katabilir. çok eğlenceli olacağa benziyor.