En Eğlenceli Düğün Dansı Videoları

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

0:55 dakika

29.11.2018

Hiçbir yerde göremeyeceğiniz düğün dansı videoları...

Hepimiz biliyoruz ki zaman değişti; buna bağlı olarak da eski geleneklerin yerini yeni, pratik ve neşeli çözümler aldı. Artık gelinleri türkülerle ağlatmak yerine arkadaşlarla doyasıya eğlenilen kına geceleri ve bekarlığa veda partileri çok moda. Düğünlerde nikah şekeri yerine konukların kullanabileceği, tasarım ürünler tercih ediliyor. Haliyle bu değişimden düğün dansları da paylarını alıyor. Çiftlerin sahneye çıkıp birkaç dakika süresince birbirlerine sarılıp iki sağa bir sola gidip gelmeleri artık yeterli değil. Bize kalırsa keyifli de değil. “Madem bu bizim en mutlu günümüz; o zaman çılgınca dans edelim, kurtlarımızı dökelim” diyen çiftler hem mutluluklarını neşeli danslarıyla gösteriyor hem de konuklar bu matrak danslardan gece boyunca inanılmaz keyif alıyor.

Kıpır kıpır bir düğün için aşağıdaki videolardan ilham alın ve kendi unutulmaz ilk dansınızı hazırlayın. İyi eğlenceler!

Dans Kursları İndirimleri

Shaka Dance
%20 İNDİRİM
13 7 27
Shaka Dance

Yıl Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalarda %20 İndirim Sizleri Bekliyor!...

Konsept Adımlar
%20 İNDİRİM
5 7
Konsept Adımlar

Sonbahar Çiftlerimize 4 Saatlik Ders Paketimizde %20 İndirim!!!...

İşte, gerek dans eden çiftlerin gerekse davetlilerin ne kadar eğlendiğini gözlerinizle gördünüz. Neden sizin de düğününüz benzer bir gösteriyle yıllarca anlatılan bir efsaneye dönüşmesin? Dansınızı seçtiyseniz ikinci adım hemen kendinize profesyonel bir yardım bulmak. Sizin için şehrinizdeki dans kurslarını derledik. Hemen tıklayın:

Dans Kursları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Dans Kursu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Dans Kursu Firmaları

Dans Kursu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

E

Esin

24/10/2014

insan kıskanıyor valla :P