Yalçın Şişman - Fun & Art's

E-posta Gönder

Yalçın Şişman - Fun & Art's
  • İzmit, Kocaeli. Haritada Gör

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Yalçın Şişman - Fun & Art's Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
500-750 TL

Yalçın Şişman - Fun & Art's Genel Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Yalçın Şişman - Fun & Art's Özellikler

Mekanda prova yapıyor musunuz?
Hayır
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Yalçın Şişman - Fun & Art's Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları

Yalçın Şişman - Fun & Art's Hakkında

Yalçın Şişman Fun & Arts 25 yıla yaklaşan sektör deneyimiyle dans kurslarına devam ediyor. Firma sahip olduğu T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Dünya Toplum Dansları belgesiyle diğer dans kurslarından ayrılıyor. Düğün sürecinizi daha özel hale getirmek için bir Kocaeli düğün dansı kursu arıyorsanız size Yalçın Şişman - Fun & Arts’ı tavsiye edebiliriz.

Deneyim
Firma dansçı, koreograf ve eğitmen olarak hizmet veren, 1000’in üzerinde dans ve sahne performansına imza atan Yalçın Şişman’ın ve 17 yıllı aşkın dans sektörü deneyimin düğün planlama danışmanlığıyla birleştiren, Halk Dansları Uzmanlık belgesi sahibi eşi Nihan Şişman’ın ortaklığıyla kuruldu. Fun & Arts ekibi Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nda aktif hakemlik ve MHK sorumluluğu geçmişine de sahip.

Hizmetler
Fun & Arts bünyesinde zamanınıza ve bütçenize göre tercih edebileceğiniz farklı paketler bulunuyor:

●Acil Durum Paketi: Düğününüze kısa bir süre kaldıysa toplam 2 saat süren 1 günlük bu paketi tercih edebilirsiniz.
●Aşkın Dansı Paketi: 4 saatlik bu pakette 1 şarkı üzerine 1 koreografi hazırlanıyor.
●Romantik Komedi Paketi: 6 ya da 8 saatlik derslerden oluşan bu pakette ilk dansınız sonrası eğlenceli bir koreografiyle misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.
●Efe ve Sultanı Zeybek Paketi: 4 ya da 6 saat şeklinde alabileceğiniz zeybek kurslarıyla eşinizle çeşitli zeybek türlerini duygu dolu bir şekilde oynayabilirsiniz.
●Efe ve Zeybekleri Paketi: Damadın yakın arkadaşlarıyla zeybek oynamayı öğreneceği bu pakette 6,8 ya da 10 saatlik dersler bulunuyor.
●Yüksek Yüksek Tepelere Paketi: Kına organizasyonunuz için bu paketi tercih ederek fark yaratacağınız bir koreografi oluşturabilirsiniz.

Koreografiler çiftin enerjisine, gelinliğin sağladığı hareket imkanına ve seçilen müziklere göre hazırlanıyor.

Ek Hizmetler
İzmit düğün dansı kurslarından Fun & Arts profesyonel dansçılarla dans gösterisi olanağı sunabiliyor. Profesyonel tiyatro oyuncusu tarafından temsili nikah memuru hizmeti de verilebiliyor. Diğer ek hizmetlerimiz arasında düğün organizasyonu akış planlama, mixleme hizmetleri verebilen profesyonel DJ, sunucu ve gelinlere kişisel danışmanlık hizmeti yer alıyor. İlk dans, giriş müziği, çiçek atma ve pasta kesme gibi özel anların müzikleri için de destek sağlanıyor.

Fun & Arts %100 öğrenme garantili düğün dansı kurslarıyla çiftlerin dikkatini çekiyor. Pek çok farklı dans türünde dersler verebilen firma sunduğu ek hizmetlerle de adından söz ettiriyor. Fun & Arts İzmit Dans Kursu’yla çalışmak ve fiyat bilgisi almak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurabilirsiniz. Arzu ederseniz sayfada yer alan telefon numaramızı arayarak da merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.