Yalçın Şişman - Fun & Art's

E-posta Gönder

Yalçın Şişman - Fun & Art's
 • İzmit, Kocaeli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Yalçın Şişman - Fun & Art's Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400 TL'den az

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel)
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yalçın Şişman - Fun & Art's Özellikler

Yalçın Şişman - Fun & Art's Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları

Yalçın Şişman - Fun & Art's Hakkında

22 yıllık Dans sektörü deneyimi ile; T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Dünya Toplum Dansları belgesine sahip olan, Türkiye Dans Sporları Federasyonunda aktif Hakemlik ve MHK sorumluluğu üstlenen, Dansçı, Koreograf ve Eğitmen olarak 1000 üzerinde Dans ve sahne performanslarına imza atan, 2000 üzerinde dans severe Eğitim ve 1800 ün üzerinde düğün çiftine Dans Eğitmenliği yapmış olan Yalçın Şişman ve 16 Yıllık Dans sektörü deneyimi Halk Dansları Uzmanlık belgesi ve sahne, organizasyon ve dans kurumu yöneticiliği konularında uzmanlık sahibi, aynı zamanda Düğün planlama danışmanlığı, Gelinlik seçme vb …. gibi konularda da önemli deneyimlere sahip Eşi Nihan Şişman enerji, güç ve deneyimlerini Fun & Art's! markasında birleştirerek Düğün sürecinizin tamamını daha özel ve daha güzel hale getirip unutulmaz kılmak için profesyonel destek sunmaktadır. Biz kim miyiz? Fun & Art's! Yalçın Şişman & Nihan Şişman

Öncelikle hayalinizi süsleyen detaylar ile zamanınız ve bütçeniz doğrultusunda olabilecek en uygun Düğün Dans paketlerimiz ile sizlere özel ve bir o kadar da unutulmaz bir destek sağlamaktayız. Koreografilerimiz sizlerden aldığımız enerji ve beklentiler, gelinliğinizin verdiği sınırlar ve seçilen müziğe göre sizlere özel olarak hazırlanmaktadır. Sabit bir hareket listesi ve koreografi düzeni profesyonel kurum olarak bizde yoktur. Düğün dansı Çiftlere özel olmalıdır. Anadolu yakasında Kadıköy dans kursları arasında yer almaktayız. Bize ulaşmanız da oldukça kolay olacaktır. İsteğiniz doğrultusunda verilen eğitim ders süresini yılların deneyimi ile hiç dans ile tanışmamış çiftlerimizi düşünerek vermekteyiz. Eğitimlerimiz %100 öğrenme garantilidir. Düğününüzü unutulmaz kılacak olan içindeki özel detaylardır. Biz de bunun farkında olduğumuz için sizinle çalışmak istiyoruz.

“Siz hayal edin biz gerçekleştirelim!” diyerek yola çıktık. Sözümüzün de her zaman arkasındayız. Paket içeriklerimizi merak ediyorsanız, aşağıda sizler için düzenlediğimiz paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Acil Durum! Paketi

Düğüne yakın başvuran çiftlerimize önerdiğimiz bu paket 2 saat dersten oluşmaktadır. 1 gün 1 buluşma ile 2 saat ders alıyorsunuz. 2 saat derste sade ve şık bir koreografi ile neler yapabileceğinize siz bile inanamayacaksınız.

“Aşkın ❤Dansı” Paketi

1 şarkı üzerine 1 koreografi toplamında 4 saat ders almanız yeterlidir. Sizin seçtiğiniz bir şarkıda, şarkıya ve size özel bir koreografi çalışması için 2 buluşma ve 2' şer saat şeklinde toplamında 4 saat ders hizmeti vermekteyiz. Ek olarak; İlk dans, giriş müziği, pasta müziği ve çiçek atma müzikleri için de destek sağlamaktayız.

“Romantik ❤ Komedi ” Paketi

Romantik İlk dans sonrası eğlenceli bir müzik ile oluşturulan koreografi için 6 saat ders ya da 8 saat ders alınması yeterli olacaktır. Bu paketimiz içerisinde ilk dans paketindeki tüm hizmetlerimiz mevcuttur. Ek olarak; ilk dans müziğinize profesyonel DJ desteği ile katkıda bulunmaktayız.

ZEYBEK

Efelik Efendiliktir, Efelik Mertliktir, Efelik Yiğitliktir, Kaldırdı mı kolları bereket getirir, Çırptı mı elleri yürek titretir, Vurdu mu dizleri yeri göğü inletir, Çıkarınca kılıcı düşmana korku getirir…


“Efe ve Sultanı” Zeybek Paketi:

Türk kültürünün, Türk insanının en güzel, en asil dansı aynı zamanda Atatürk’ün en sevdiği dans olan Zeybek…

Eşinizle göz göze duygu dolu bir zeybek dansı yapmak istemez misiniz? Gelin & Damat Zeybek dersi için seçilen Zeybek türüne göre 4 saat ders yada 6 saat ders, almanız yeterli olacaktır. Gelin & Damat için en uygun olabilecek Zeybek türleri; Çakal Çökerten Zeybeği, Yandım Ayşem Zeybeği, Koca Konak Zeybeği, Harmandalı Zeybeği, Sepetçioğlu Zeybeği, Ölü Deniz Zeybeği, Bahçalarda Kum Darı Zeybeği, Kargı Deresi Zeybeği

“Efe ve Zeybekleri” Paketi

Zeybek türüne ve kişi sayısına göre ders sayısı değişmektedir. Seçilen Zeybek türüne göre 6, 8 yada 10 saat ders almak yeterlidir. Damat olarak, sevdiğiniz yakınlarınız ile beraber yada destek olarak dansçı ekip arkadaşlarımız ile bir araya gelip düğününüzde fark yaratacağız bir koreografi oluşturabiliriz. Bunun için yapmanız gereken önce hayal etmek ardından da ekibi toplamak olacaktır. Gerisini bize bırakın! Peki hangi oyunları mı öğretiyoruz? Gerizler başı Yörükali Cumaovası (futbolcu Hakan Çalhanoğlu’nun yaptığı), Kerimoğlu Zeybeği, Kostakali Zeybeği, Çökertme Zeybeği, Harmandalı Zeybeği, Tekeler Zeybeği, Bergama Zeybeği, Muğla Zeybeği Ferace Zeybeği, Yağdı Yağmur Zeybeği, Sarı Zeybek Arpazlı Zeybeği, Bengi Zeybeği, Bergama Zeybeği, Çakıcı Efe Zeybeği, Çandarlı Zeybeği, Karaburun Zeybeği, İkiparmak Zeybeği, İnce Mehmet Zeybeği, Koca Solak Zeybeği, Koyundere Zeybeği, Kozak Zeybeği, Kör Bayram Zeybeği, Minarede Ezan Var Zeybeği, Nacakoğlu Zeybeği, Ödemiş Zeybeği, Ötme Bülbül Zeybeği, Gerali Zeybeği, Ortaklar Zeybeği, Aydın Zeybeği, Nazilli Zeybeği, Germencik İnova Zeybeği, Çine İki Parmak Zeybeği, Bayındır Koşması Zeybeği, Abdal Havası Zeybeği, Karaali Koşması Zeybeği, Soğukkuyu Zeybeği, Ataköy (Damderesi) Zeybeği, Kocaarap Zeybeği, Kadıoğlu Zeybeği, Elifoğlu Zeybeği, Hataboğlu (Hatipoğlu) Zeybeği, Sinanoğlu Zeybeği, Ödemiş Zeybeği, Muğla Zeybeği, Ağır Melas (Milas) Zeybeği, Eski Tavas Zeybeği, Yeni Tavas Zeybeği, Köroğlu Zeybeği, Ada Kordon Zeybeği, Ağır Beşkaza Zeybeği, Rodos Zeybeği…. Vb gibi türlerde sizlere Eğitim vermekteyiz.


“Yüksek Yüksek Tepelere” Paketi

Kına Organizayonunuz için , sevdiğiniz yakınlarınız ile bir araya gelip düğününüzde fark yaratacağınız bir koreografi oluşturabiliriz. Bunun için yapmanız gereken önce hayal etmek ardından da ekibi toplamak olacaktır. Gerisini bize bırakın! Peki hangi oyunları mı öğretiyoruz?

Kına, Düğün Organizasyonu, After Party için Roman Havası, Trakya Oyunları, Azeri Oyunları, Pop, Hint Dansı… vb gibi müzik süresi, seçmiş olduğunuz dans türüne ve gelecek kişi sayısına göre alacağınız ders saati sayısı değişecektir. İçeriğini önce sizin hayalleriniz beğenileriniz doğrultusunda daha sonra ise bizim tecrübe ve önerilerimizle belirleyelim. Böylelikle hem eğlenip hem de unutulmaz bir sürpriz dans hazırlamış oluruz.

Fun & Arts Fark Yaratan Özel Hizmetler

Amacımız düğün organizasyonunu gerçekten unutulmaz hale getirecek, fark yaratacak detayları bulmak ve gerçekleştirmek. Yukarıdaki paketlerden aldığınız dans dersine ek olarak istediğiniz dans türünde profesyonel dansçı ve dans gösterisi hizmeti sağlıyoruz. Düğününüze Profesyonel Tiyatro oyuncusundan temsili Nikah Memur Hizmeti, Profesyonel Dj hizmeti, Düğün organizasyonu akış planlama danışmanlığı, ve sunuculuk hizmeti, Gelinlere kişisel danışmanlık vb gibi.. konularda sizlere destek vermekteyiz. Düğün dans müziği, giriş müziği, pasta müziği ve çiçek atma müzikleri konusunda arşiv desteği, müziklerinizin kesilmesi, birleştirilmesi gibi mixleme işleri için profesyonel DJ desteği.

Siz de Anadolu Yakası Kadıköy dans kursları arasında bir araştırma yapacaksanız mutlaka bizi de listenize almalısınız. Bizden hizmet almak ya da görüşme sağlamak için sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.