Dans Kursları

İstanbul Beşiktaş Düğün Dans Kursları

Batuhannida | Arjantin Tango
5 Yorum
Beşiktaş
19 saatte cevap verir

Merhaba biz Türkiye ve Avrupa Tango şampiyonları Batuhan Boy ve Nida İnceoğlu. Özel bir akademide, düğün gününde ilk dansını şova çevirmek isteyen, ilk dansın önemini yürekten kavrayan çiftlere...

12.000
9.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beşiktaş Dans Kursları

Düğünün en özel anlarından biri çiftin ilk dansıdır. Bu özel an için profesyonel destek almak isteyen çiftler düğün dansı kurslarının kapısını çalıyor. Siz de müstakbel eşinizle birlikte dans eğitimi alabileceğiniz Beşiktaş dans kurslarını araştırıyorsanız, ilçede bulunan firmaların hizmetlerini bilmenizde fayda var. Kısaca bahsedelim.

Beşiktaş düğün dansı kurslarında eğitim içerikleri yalnızca adımlarınızı nasıl atmanız gerektiğinden ibaret değil. İlçedeki birçok firma dans müziği seçiminden tarza özel tekniklere, müzikaliteden zamanlamaya, iletişimden postüre kadar birçok konuda eğitim veriyor. Bu nedenle Beşiktaş düğün dansı kursları ile görüşürken eğitim içeriklerini de öğrenmenizde fayda var.

Beşiktaş'ta düğün dansı kurslarının birbirinden farklı eğitim paketleri bulunuyor. Bu paketler, 1-2 dersten 8 ve üzerine kadar çıkabiliyor. Eğer vaktiniz azsa 1-2 ya da 3-4 derslik paketleri tercih edebilirsiniz. Düğün tarihinize daha uzun zaman varsa Beşiktaş dans kurslarının 8 ders ve üzeri eğitim içeriğine sahip paketlerden satın alarak bu özel ana rahatlıkla hazırlanabilirsiniz.

Tüm İlçeler Dans Kursları

Tüm Şehirler Dans Kursları