Damatlık Sivas

Wessi

  • Min. Fiyat
    2.000-3.000 TL

Wessi Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
3 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Hazır Model Haftasonu Hizmet Takım Elbise Frak

Wessi Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Wessi Hakkında

Düğün gününüz yaklaştı. Düğününüz için gerekli birçok ayrıntıyı tamamladınız. Sıra nasıl görüneceğinize geldi. Bunun için tüm damat adaylarımızı damatlık konusunda kendini kanıtlamış ve uzun yıllardır faaliyet gösteren Wessi’ye bekliyoruz. Sizlere ne gibi avantajlar sunuyoruz? Hemen anlatalım.

Öncelikle kurumsal bir hizmet ile karşılaşacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Birçok şubesi olan Wessi, Sivas’ta da kaliteli damatlıklara sahip olmanız için hizmetinizde. Müşteri memnuniyeti ilkesine sahip bir yapıda olduğumuzu, bizi tercih eden konuklarımızın mutluluğunun her şeyden önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bu mantalitemiz sayesinde birçok konuğumuzun en mutlu günlerinde Wessi’yi tercih ettiklerini söyleyebiliriz.

Bizi hangi mevsimde tercih ederseniz edin, istediğiniz tarzdaki damatlıkları bulabilirsiniz. Hem renk hem de kumaşıyla farklı birçok tarzda damatlıları tercih edebiliyor, sevdiğinizin gelinliğiyle uyumlu bir görüntü çizebiliyorsunuz. Wessi damatlıklarıyla şık olabilir, sade ve doğal gözükebilir gösterişli hissedebilirsiniz. Nasıl isterseniz öyle gözükmek sizin elinizde.

Damatlık olarak sadece takım elbise değil, smokin ve frak çeşitlerini de Wessi farkıyla bulabiliyorsunuz. İstediğiniz tarzı istediğiniz şekilde gösterebilirsiniz. Üstelik bu damatlıklarla da oldukça rahat hissedeceğinizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Beğendiğiniz takımı üzerinizde görüyor ve ölçülerini alıyoruz. Hem rahat hem de üzerinize oturmuş bir damatlık olana kadar işlemlerimize devam ediyoruz.

Bünyemizde çalışan ekibin sıcakkanlı ve güler yüzlü bir hizmet verdiklerini kapımızdan içeriye girdiğiniz anda fark edeceksiniz. Hangi damatlığı seçeceğiniz konusunda zor zamanlar geçirdiğiniz bu anlarda yanınızda oluyor ve bilgi birikimleriyle size yardımcı oluyorlar. İsteklerinizi en hızlı şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizlere damatlık dışındaki aksesuarlarda da yardımcı oluyoruz. Ayakkabı, papyon, çorap, yelek, kol düğmesi ve kravat tercihlerinizi de Wessi farkıyla yapabilirsiniz.
Bizi tercih etmek ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Caddesi Kule Evler Kaptan AVM Altı, 58050 Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.