Network Sivas

E-posta Gönder

Damatlık

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Smokin, Hazır Model, Haftasonu Hizmet, Takım Elbise

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Ayakkabı, Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Önerilen Firmalar

Globay
15

Merkez

Globay

1.000-2.000 TL
D' S Damat Sivas
14

Merkez

D' S Damat Sivas

1.000-2.000 TL
Wessi
12

Merkez

Wessi

1.000-2.000 TL

Hakkında

Şıklığı uygun fiyat ile buluşturan, her zevke ve bütçeye hitap eden bir marka yaratma hayalimiz gerçek oldu. AY Marka Mağazacılık A.Ş. bünyesinde 1999 yılında giyim sektörüne girdik. NetWork ismi ile hem kadın hem de erkek giyiminde dinamik ve yenilikçi ürünler üretme mantalitesi ile başladığımız yolda aynı vizyon ile devam ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında gerek mağazalarımız gerek ise satış noktalarımız ile müşterilerimizle buluşuyoruz. Şimdi ise size geniş ürün ağımız içerisinden sadece bir tanesi üzerine yoğunlaşarak konu hakkında daha detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Bir insanın hayatındaki en önemli adımlarından bir tanesi sevdiği insan ile yaşamını birleştirmeye karar vermesidir. Bazıları da bunu sevdikleri huzurunda düzenlediği bir tören ile kutlamak ister. Düğün diye adlandırdığımız bu seremonide sizi âna uygun göstermek için NetWork damatlıkları ile eşlik etmekten mutluluk duyarız. Gelininizin yanında sizi ona yakışır bir şekilde temsil etmek bizim için işten bile değil. Zira sahip olduğumuz koleksiyonlar ve ürün çeşitliliği sayesinde her damada uygun modellerimiz olduğundan da eminiz.

Günlük tarzınızdan ödün vermeden ve konforu da elden bırakmadan size “smart casuel” dediğimiz spor şık bir takım elbise seçebiliriz. Veya son derece şık ve “ben buradayım!” diyen gösterişli bir smokin de. Eğer stilinize uygun bir kararı çoktan verdiyseniz gelin ve istediğiniz modeli beden ölçülerinize göre düzenlendikten sonra alın. Fakat kararınızı veremiyorsanız ve bu konuda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız kendinizi profesyonel ellere emanet edin. Mağaza çalışanlarımız bu alanda oldukça yetkindir ve size ihtiyaç duyduğunuz yardımı memnuniyetle verirler.

Sivas Primemall Network mağazamızın şehirdeki temsilcisidir. Son derece merkezi konumda olan bu şubemize gelerek fazla vakit kaybetmeden işinizi kolayca halledebilirsiniz. Daha fazla bilgiye sahip olmak için bize yandaki fiyat teklif formu yolu ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kümbet, Sitesi Kat, Hikmet Işık Cd. No:113, 58020 Merkez/Sivas

Network Sivas Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!