Damatlık Sivas

Kiğılı Sivas

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den az

Kiğılı Sivas Özellikler

Minimum Fiyat
2.000 TL'den az
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Smokin Hazır Model Haftasonu Hizmet Takım Elbise

Kiğılı Sivas Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Kiğılı Sivas Hakkında

Düğüne günler kala koca bir organizasyonun her detayı ile en ince ayrıntısına kadar ilgilendiniz ve müstakbel eşinizin gelinliği dâhil her şeyi hallettiniz. Ama durun bir dakika, eksik bir şey var. Tüm davetlilerinizin gözleri önünde gelininizin ellerini tutup alana giriş yaparken kendinizi hayal ettiğinizde büyük bir eksiklik fark ediyorsunuz. Henüz bir damatlığınız yok. Hemen size ince bir panik havası sarıyor değil mi? Hiç merak etmeyin, 1 saatten daha bile az bir sürede bu işi en iyi şekilde halletmenin yolunu size göstereceğiz. Kiğılı Sivas mağazası olarak sizi damat adayından gelininize yakışır bir damada dönüştüreceğimizden emin olabilirsiniz.

Çok uzun yıllardır Türkiye’nin sektöründe en iyi markalarından biri haline gelmek için çok çalıştık ve nitekim bu emel gerçekleşirken hayallerimizden de öteye gitti. Bugün hem Türkiye hem de yurtdışında birçok ülkeye mâl olmuş bir erkek giyim mağazasıyız. Şimdiye dek 70’e yakın ilde 225 mağazamız ile Türkiye çapında ürünlerimizi pazara sunuyoruz. Dünyada ise 13 ülkede 30’a yakın satış noktasında bizi bulabilirsiniz.

Kiğılı Sivas şubesi sezon mağazası olarak bizi Primemall Avm’de Farabi Caddesi gibi şehrin en merkezi konumlarından birinde bulabilirsiniz. Her sezon yeni koleksiyonlar ve her tarza hitap eden şık erkek giyim ve aksesuarları için güvenilir bir adresiz. Eğer damatlığınızı hem kaliteli hem de bir o kadar da yenilikçi bir formda hayal ediyorsanız size birbirinden şık modellerimiz ile yardımcı olabiliriz. Slim fit, klasik, spor, yelekli gibi takım elbise çeşitlerimizden seçebileceğiniz gibi özel olarak tasarlanmış smokin ve damatlıklarımızı da tercih edebilirsiniz. Modeli bizden, zevkinize göre renk seçimi de sizden.

Bizimle iletişime geçmek ve Kiğılı damatlık fiyatları hakkında bilgi almak için yandaki ücretiz fiyat teklifi formunu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Sivas Primemall Gültepe mah.Farabi cad.No:22 Merkez/SİVAS Telefon:

  • Haritadaki Konumu

    Kiğılı Sivas Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.