Damatlık Malatya

Pierre Cardin

  • Min. Fiyat
    2.000-3.000 TL

Pierre Cardin Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Smokin Kiralama Hazır Model Haftasonu Hizmet Takım Elbise

Pierre Cardin Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Pierre Cardin Hakkında

Ömrünüzün en güzel günlerinden birinde konuklarınızın karşısına üzerinize en çok yakışan damatlık ile çıkmak istiyorsanız sizi Pierre Cardin’e davet ediyoruz!

Uzun zamandan beri Türkiye’de erkek giyim markaları arasında kaliteli ürünlerimiz ve üstün hizmet standartlarımız ile birlikte Pierre Cardin olarak kendimize oldukça iyi bir yer edindik. Pierre Cardin Malatya Park AVM’de bulunan şubemiz ile Malatya’da düzenleyeceğiniz davetlerinize sizi en iyi şekilde hazırlıyoruz. Düğününüzden önce gelin hanımın uzun süren gelinlik arayışı gibi sizin de uzun zaman boyunca üzerinizde en iyi duracak olan damatlığı aradığınızı biliyoruz. Bu nedenle işinde uzman ekibimiz ile size yardımcı olmaya hazırız. Her gün birçok kişiye hizmet veren ekibimiz her bir müşterimize titizlikle yardımcı oluyor.

Damatlığınızı seçerken en çok önem vermeniz gereken unsurlardan biri üstünüze tam olarak oturması. Pierre Cardin Malatya’da bulunan mağazamızdaki hazır modeller arasından gözünüze en hoş geleni tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz model üzerinde vücut ölçülerinize göre değişimler yapma olanağına sahibiz. Damatlığınızın herhangi bir bölümünde oluşacak olan potluk çok da hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkaracağı için bu konuda oldukça dikkatli davranıyoruz. Mağazamıza dostlarınız ile birlikte geldiğiniz takdirde onlar da kendilerine davetinizde giymek üzere takım elbiseler seçebilirler. Türkiye’de erkek giyim markaları arasında ucuz fiyatlara en üstün kaliteyi buluşturmamızdan dolayı en çok tercih edilen markalardanız. Pierre Cardin’de sadece damatlık değil, kol düğmesi, kravat, yelek ve papyon gibi çeşitli gereksinimlerinizi de karşılayabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu geleceğinize ilk adımlarınızı atmaya ‘’Evet’’ diyeceğiniz davetinizde giyeceğiniz damatlığınızı seçmek için Pierre Cardin’i tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Malatya Pierre Cardin iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    İnönü Mahallesi, Çamlıca (İnönü) Cad. No:178, Malatya Merkez, Malatya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.