Damatlık Malatya

Damat Tween

  • Min. Fiyat
    2.000-3.000 TL

Damat Tween Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Smokin Hazır Model Haftasonu Hizmet Takım Elbise

Damat Tween Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Damat Tween Hakkında

Malatya’da düğününüzde konuklarınızın karşısına üzerinize en çok yakışan damatlık ile çıkmak istiyorsanız sizi Damat Tween’e davet ediyoruz.

Uzun zamandan beri en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimiz ile buluşturduğumuz markamızın Malatya’daki şubesinde en iyi hizmetlerimiz sizi bekliyor. Özel davetinizde elbette tüm damat adayları gibi siz de üzerinize en çok yakışacak ve tam ölçülerinize göre bir damatlık istiyorsunuz. Bu bilinçle çalıştığımız Damat Tween Malatya Park’taki şubemize adım attığınız andan itibaren tüm isteklerinizi yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hangi modelde ve renkte damatlık istediğinize henüz karar veremediyseniz ve bu konuda yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız tecrübeli çalışanlarımıztüm isteklerinizi karşılamak için yanınızda oluyor.

Mağazamızda değişik renk ve çeşitte geniş ürün yelpazemiz arasından içinize en çok sinen modeli bulacağınızı düşünüyoruz. Nasıl bir damatlık istediğinize göre ekibimiz sizi en çok beğeneceğiniz modeli bulma konusunda yönlendiriyor. Elbette damatlığınızın üzerinizde en iyi şekilde durması için herhangi bir potluk yapan ya da dar bir kısmının olmaması gerekiyor. Bu nedenle ölçülerinizi en doğru şekilde alarak damatlığınızı tam üstünüze uygun bir hale getiriyoruz. Düğün gününüz gelip çattığında güzel görüntünüzü tamamlayacak pek çok farklı aksesuara da Damat Tween Malatya Merkez/Malatya’da sahip olabilirsiniz. Papyon, kravat, yelek ve kol düğmesi gibi damatlığınız ile uyumlu seçildiğinde sizi çok daha iyi gösterecek aksesuarlara da markamız altında ulaşabilirsiniz.

Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz davetinizde en güzel görünüme kavuşmak için Damat Tween’i tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Damat Tween Malatya iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mutluluğunuzu paylaşmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres::

    Karakavah Mah. Turgut Özal Bulvarı Aydınlık Evler B Blok No: 81 / A Yeşilyurt

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.