Morven

E-posta Gönder

Damatlık

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Reyhanlı, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Smokin, Hazır Model, Haftasonu Hizmet, Takım Elbise

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Hakkında

Damatlık seçiminde zorlanıyor düğün konseptinze uygun olan modeli belirleyemiyor musunuz? Morven Antakya olarak 1987 yılından bu yana Hatay’da moda dünyasına ilk adımımızı attık Kısa zamanda şubeler açarak Türkiye’de 20 mağaza 7 bayi ve 22 corner dünyada 5 kıtada ve 30’dan fazla ülkede geniş kitlelere ulaşmayı başardık. Mağazacılık üzerine deneyimli ve modayı yakından takip eden 150’den fazla çalışanımız ile birlikte size doğru yönlendirmelerde bulunuyoruz. Özel günlerinizde istediğiniz gibi bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Tasarıma ve inovasyona önem veriyor, moda dünyasını gözlemleyerek yılda iki koleksiyon oluşturuyoruz. “Damatlıkta gelinlik kadar fazla seçenek yok” algısını ortadan kaldırdığımızı düşünüyoruz. Markamızda her yaş aralığına uygun smart casual, klasik ve damatlık koleksiyon örneklerine rastlayacaksınız. Ayrıca bir erkeğin gardırobunda bulunması gereken ve ihtiyacı olan ürün karmamız bulunuyor. Takım elbise, gömlek, kol düğmesi, kravat, iç çamaşırı ve çorap ürünlerimiz arasındadır.

Damatlık modelinize karar vermediyseniz model belirleme konusunda sizden birkaç detay öğreniyoruz. Düğün konseptiniz, müstakbel eşinizin tercih ettiği gelinliğin tarzı, mevsim ve düğün mekânınız bize yol gösteriyor. Düğün mekânı olarak şık bir balo salonu ya da otel tercih ettiyseniz smokin, kır alanını tercih ettiyseniz takım elbise, plan düğünü konseptini
belirlediyseniz, keten takımları beğeninize sunuyoruz.

Her vücut tipine uygun damatlık modellerimiz bulunuyor. Fazlalıklarınız var ise koyu renkli damatlık, karın bölgenizdeki fazlalıkları kapatmak için ise kuşak tercihleriniz arasında olabilir. Kilonuzda herhangi bir fazlalık görmüyorsanız vücut tipinize slim fit damarlı modellerinin yakışacağını düşünüyoruz.

Morven takım elbise modellerini yakından incelemek istiyorsanız sizi mağazamıza davet ediyoruz. Bizimle iletişime geçerek ön bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yeni Mahallesi, Atatürk Cad. Döğücüler İş Hanı No:197, 31500 Reyhanlı/Hatay

Morven Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!