Çiçekçiler Hatay

Sultan Flowers & Design

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sultan Flowers & Design Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Ücretsiz teslimat Yapay çiçek

Sultan Flowers & Design Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Sultan Flowers & Design Hakkında

Düğün gününde elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir gelin buketi ya da en değerli organizasyonlarını renklendirecek çiçek aranjmanları… Yılların verdiği tecrübeyle işimizi en iyi şekilde yapıyor, Sultan Çiçek Antakya çatısı altında hünerlerimizi sergiliyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük gayemiz oldu. Hatay’da çiçek denilince ilk gelinen yer haline geldik, siz de özel gününüzde ihtiyacınız olan aranjmanları bizden temin edebileceksiniz. Gelin çiçeği, mekân ve masa süslemeleri olmak üzere düğün, nişan, söz merasimlerinde faaliyet gösteriyoruz. Üstelik kurumsal etkinlikler için de bizi tercih edebilirsiniz.

Düğün günü en güzel aksesuar olan geçin çiçeğini beraber seçiyor, farklı süslemelerle de renklendiriyoruz. Düğün günü en güzel aksesuarınız olan gelin çiçeğini tasarlarken düşünceleri dikkate alıyor, gelinlik, düğün mekânı konseptini de kriterlerimiz arasında yerleştiriyoruz. Eğer kır bahçesinde bir düğün organizasyonu gerçekleştirecekseniz canlı kır çiçeklerinden oluşan bir buket tercih edebilirsiniz. Şık ve ihtişamlı detaylara sahip bir buketi ise balo salonu için tercih edebilirsiniz. Eğer sahil düğünü tercih ediyorsanız da rustik ya da bohem temasına sahip gelin buketleri tercih etmelisiniz.

Davet alanını da süslemek için birçok farklı çiçek çeşidine sahibiz. İçlerinden dilediğinizi seçerek masalarının ortasına konumlanan vazoları süsleyebilir, gelin yolunu düzenleyebilirsiniz. Böylece tüm davetliler tarafından hayranlıkla bakılacak bir düğün mekânına sahip olabilirsiniz.

Gelin arabası süslemesi de yapıyoruz. Gelin buketi ve damat yaka çiçeğiyle uyumlu olacak şekilde konsepte uygun süsleme, tül ve balonlarla aracı renklendiriyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve sunduğumuz fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız Sultan Çiçekçilik iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak Hatay çiçekçilerinden en deneyimli ve profesyonel hizmet sağlayan firmaya ulaşabilirsiniz. Heyecanla formun diğer ucunda, farklı çiçek seçeneklerimizi sunmak için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Kışla Saray, İnönü Cad. No:43, 31070 Antakya/Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Sultan Flowers & Design Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.