Sultan Flowers & Design

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Ücretsiz Teslimat

Özellikler

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

Sultan Flowers & Design
15

Antakya

Sultan Flowers & Design

4 hafta
Ücretsiz Teslimat
Vilayet Çiçekçilik
14

Antakya

Vilayet Çiçekçilik

1 hafta
Özel Tasarım
Özgül Çiçekçilik
15

Defne

Özgül Çiçekçilik

3 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

Düğün gününde elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir gelin buketi ya da en değerli organizasyonlarını renklendirecek çiçek aranjmanları… Yılların verdiği tecrübeyle işimizi en iyi şekilde yapıyor, Sultan Çiçek Antakya çatısı altında hünerlerimizi sergiliyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük gayemiz oldu. Hatay’da çiçek denilince ilk gelinen yer haline geldik, siz de özel gününüzde ihtiyacınız olan aranjmanları bizden temin edebileceksiniz. Gelin çiçeği, mekân ve masa süslemeleri olmak üzere düğün, nişan, söz merasimlerinde faaliyet gösteriyoruz. Üstelik kurumsal etkinlikler için de bizi tercih edebilirsiniz.

Düğün günü en güzel aksesuar olan geçin çiçeğini beraber seçiyor, farklı süslemelerle de renklendiriyoruz. Düğün günü en güzel aksesuarınız olan gelin çiçeğini tasarlarken düşünceleri dikkate alıyor, gelinlik, düğün mekânı konseptini de kriterlerimiz arasında yerleştiriyoruz. Eğer kır bahçesinde bir düğün organizasyonu gerçekleştirecekseniz canlı kır çiçeklerinden oluşan bir buket tercih edebilirsiniz. Şık ve ihtişamlı detaylara sahip bir buketi ise balo salonu için tercih edebilirsiniz. Eğer sahil düğünü tercih ediyorsanız da rustik ya da bohem temasına sahip gelin buketleri tercih etmelisiniz.

Davet alanını da süslemek için birçok farklı çiçek çeşidine sahibiz. İçlerinden dilediğinizi seçerek masalarının ortasına konumlanan vazoları süsleyebilir, gelin yolunu düzenleyebilirsiniz. Böylece tüm davetliler tarafından hayranlıkla bakılacak bir düğün mekânına sahip olabilirsiniz.

Gelin arabası süslemesi de yapıyoruz. Gelin buketi ve damat yaka çiçeğiyle uyumlu olacak şekilde konsepte uygun süsleme, tül ve balonlarla aracı renklendiriyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve sunduğumuz fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız Sultan Çiçekçilik iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak Hatay çiçekçilerinden en deneyimli ve profesyonel hizmet sağlayan firmaya ulaşabilirsiniz. Heyecanla formun diğer ucunda, farklı çiçek seçeneklerimizi sunmak için bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kışla Saray, İnönü Cad. No:43, 31070 Antakya/Hatay

Sultan Flowers & Design Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!