Uzman Catering

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Uzman Catering Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20-40 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10-20 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  250 kişi

Uzman Catering Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Menüde Değişiklik

Uzman Catering Hakkında

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz ve düğün hazırlık süreciniz başladı. Bir yandan düğün mekânı bakıyorsunuz bir yandan da düğün konseptinizi şekillendirmeye çalışıyorsunuz. Temel hazırlıklarınız bittikten sonra geriye küçük ama önemli detaylarla ilgilenmek kalıyor. Mesela düğününüzde konuklarınıza nasıl bir yemek servisi yapmanız konusunda kararsızsınız. İşte tam da bu noktada devreye biz giriyoruz ve yılların verdiği tecrübemizle yol göstericiniz oluyoruz.

Uzman Catering Yalova olarak 2012 yılından beri çiftlerimiz ve onların değerli konukları için catering hizmeti veriyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne her zaman memnuniyetinizi önemseyen bir tavır sergiledik ve sergileyemeye de devam ediyoruz. İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyor, her damak zevkine hitap eden görsel anlamda da tatmin eden sunumlar yapmaya özen gösteriyoruz.

Peki süreç nasıl ilerliyor?

Öncelikle düğününüzden önce sizi ofisimizde misafir ediyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde anlamamaya çalışıyor, davetli sayınızı öğreniyoruz. Daha sonra lezzetli menülerimizi beğeninize sunuyoruz. Et, tavuk veya balık menülerimizden damak zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Hazır menülerimizden yararlanabileceğiniz gibi menü içeriğinin tamamına siz karar verebilirsiniz. Dilerseniz menü tadımı da yapabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaya gitmiyor, tercihi tamamen size bırakıyoruz.

Düğün dışında hangi firmalar için yemek hizmeti veriyoruz?

Başta eğitim kurumları olmak üzere, uluslararası şirketler, devlet kurumları, otel ve fabrikalara kadar uzanan geniş müşteri kitlesine sahibiz. Sergilediğimiz dostça tavır ve lezzetli yemeklerimiz sayesinde bizi tercih eden tüm misafirlerimizin memnuniyetini sağlamayı başardık. Sıradaki şanslı misafirimiz neden siz olmayasınız?

Eğer Uzman Catering hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. İşinde uzman ekibimizle sizleri bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  G.O.P Mah. Şehit Bihicarettin Cad. No:31/A

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Uzman Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.