Eylül Yemek Catering

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Eylül Yemek Catering Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20-40 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10-20 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  500 kişi

Eylül Yemek Catering Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Eylül Yemek Catering Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Eylül Yemek Catering Hakkında

Düğününüz için en gerekli olduğunu düşündüğünüz detayları tamamladınız. Geriye küçük ayrıntılar kaldı. Küçük gibi gözükse de oldukça önemli olan bu ayrıntıların en önemlisi belki de sevdiklerinize sunacağınız yemek hizmeti olacak. Bunun için profesyonel bir destek almak ve tüm konuklarınızı memnun etmek isterseniz sizleri Eylül Catering Yalova ile tanıştırmak istiyoruz. Kalitenin, güler yüzün, hijyenin ve uygun fiyatların birleştiği şirketimiz hakkında birkaç bilgi vermek istiyoruz.

Yalova’da uzun zamandır faaliyet gösteriyor ve konuklarımızın en özel günlerine imzamızı atıyoruz. Bunu yaparken dürüstlüğü, doğruluğu ve güveni mutlaka hissedeceksiniz. Tecrübemiz ile oldukça kalabalık organizasyonlarda bile söz sahibi oluyor, lezzetli yemeklerimizi hiçbir aksaklık yaşamadan sevdiklerinizle buluşturuyoruz.

Öncelikle hangi organizasyon türü için destek almak istediğinizi konuşuyoruz. Bu organizasyonun kaç kişi olacağını, yemekli ya da yemeksiz(ikramlı) olacağını öğreniyoruz. Bu bilgilerden sonra menülerimizde hangi çeşit yemeklerin bulunması gerektiğini damak tadınıza göre belirliyoruz. Et, tavuk, köfte ve balık menülerinden birini seçebiliyorsunuz. Ana yemeklerin yanındaki lezzetli ve taze mezelerimiz ile de tabağınızı tamamlıyoruz.

Kurumsal birçok organizasyonda, özel etkinliklerinizde, eğitim kurumlarında, devlet kurumlarında, otel ya da fabrikalarda hizmetimizi sürdürüyoruz. Samimi ve içten ekibimiz ile birlikte bizi bugüne kadar tercih eden konuklarımızın memnun olmasını sağladık. Siz de Eylül Catering farkını yaşamak ister misiniz?

Bizi kendi yerimizde ziyaret etmek ve imkânlarımızı bir de yüz yüze dinlemek isterseniz; Eylül Catering olarak Yalova’nın Altınova ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Özel araçlarınızla kolay bir şekilde gelebilir, aracınız yoksa toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Böylelikle özel günleriniz için yeterince önemli olan yemek konusunu profesyonel bir şekilde çözebilirsiniz.

Bizi tercih etmek ve en mutlu anlarınızı bizimle paylaşmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kaytazdere Merkez Mahallesi Karayolu Caddesi No:120/A Altınova 77100 Yalova Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Eylül Yemek Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.