Catering Hizmetleri Yalova

Arpar Catering

  • Min. Yemekli
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Arpar Catering Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
100-200 TL
Minimum Kokteyl Fiyat
20-30 TL
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
1.000 kişi
Özellikler
Servis Personeli Menüde Değişiklik

Arpar Catering Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet

Arpar Catering Hakkında

Yalova’da düzenleyeceğiniz her türlü yemekli organizasyonlarınıza en lezzetli yemeklerimizi servis etmekten mutluluk duyuyoruz!

Arpar Catering olarak uzun yıllardır Bursa, Mersin ve Yalova’da hizmet gösteriyoruz. Bursa ve Mersin’de günlük 20.000 kişi kapasiteli tesislerimiz bulunurken Yalova’da 5.000 kişilik bir tesise sahibiz. Bu 3 tesisimizde de yerinde üretim faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Lezzetli yemeklerimizi yaparken kullandığımız malzemeleri tamamını burada üretiyoruz. Bu sayede misafirlerinize en organik ve lezzetli yiyecekleri sunduğumuzdan emin olabiliyoruz. Yalova catering firmaları arasında itibarlı bir konuma gelmemizin sebebi de kullandığımız iyi malzemeler sonucu ortaya çıkan eşsiz lezzet.

Pek çok gıda güvenliği belge ve sertifikalarına sahip olan firmamız yemeklerinizi hazırlarken temizliğe çok büyük önem gösteriyor. Bugüne kadar üniversiteler, sağlık merkezleri ve öğrenci yurtları gibi temizliğe büyük önem verilen yerlerde de güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Kaliteli yemeklerimizi kendimiz ürettiğimiz malzemeler kullanarak hazırlamamızdan dolayı oldukça uygun fiyatlara sizinle buluşturabiliyoruz. Düğününüzü yemekli olarak organize etmek istiyorsanız Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetleri ile sizi buluşturmak isteriz. İstediğiniz her mekânda koşullar uygun olduğu halde kendi mutfağımızı kurarak yerinde üretim gerçekleştirebiliriz. Bu sayede düğününüz lezzetli yemekler eşliğinde bir şölene dönüşüyor. Sunum konusunda da davetin konseptine uygun şekilde hazırlıklarımızı yapıyoruz. Damak tadınıza en uygun yemeklerin misafirlerinize sunulması adına menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun yiyeceklere karar verebilirsiniz. Ayrıca diyet menü seçeneğimiz ile az kalori ile beslenen konuklarınıza da özel hizmet verme imkânına sahibiz.

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz mutlu davetinizde yemeklerinizi Arpar Catering’in hazırlamasını ve sunmasını istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kaldırımbaşı Mevkii B-12 Parsel Altınova

  • Haritadaki Konumu

    Arpar Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.