Arpar Catering

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Arpar Catering Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20-40 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  20-30 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  1.000 kişi

Arpar Catering Özellikler

 • Özellikler

  Servis Personeli, Menüde Değişiklik

Arpar Catering Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Arpar Catering Hakkında

Yalova’da düzenleyeceğiniz her türlü yemekli organizasyonlarınıza en lezzetli yemeklerimizi servis etmekten mutluluk duyuyoruz!

Arpar Catering olarak uzun yıllardır Bursa, Mersin ve Yalova’da hizmet gösteriyoruz. Bursa ve Mersin’de günlük 20.000 kişi kapasiteli tesislerimiz bulunurken Yalova’da 5.000 kişilik bir tesise sahibiz. Bu 3 tesisimizde de yerinde üretim faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Lezzetli yemeklerimizi yaparken kullandığımız malzemeleri tamamını burada üretiyoruz. Bu sayede misafirlerinize en organik ve lezzetli yiyecekleri sunduğumuzdan emin olabiliyoruz. Yalova catering firmaları arasında itibarlı bir konuma gelmemizin sebebi de kullandığımız iyi malzemeler sonucu ortaya çıkan eşsiz lezzet.

Pek çok gıda güvenliği belge ve sertifikalarına sahip olan firmamız yemeklerinizi hazırlarken temizliğe çok büyük önem gösteriyor. Bugüne kadar üniversiteler, sağlık merkezleri ve öğrenci yurtları gibi temizliğe büyük önem verilen yerlerde de güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Kaliteli yemeklerimizi kendimiz ürettiğimiz malzemeler kullanarak hazırlamamızdan dolayı oldukça uygun fiyatlara sizinle buluşturabiliyoruz. Düğününüzü yemekli olarak organize etmek istiyorsanız Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetleri ile sizi buluşturmak isteriz. İstediğiniz her mekânda koşullar uygun olduğu halde kendi mutfağımızı kurarak yerinde üretim gerçekleştirebiliriz. Bu sayede düğününüz lezzetli yemekler eşliğinde bir şölene dönüşüyor. Sunum konusunda da davetin konseptine uygun şekilde hazırlıklarımızı yapıyoruz. Damak tadınıza en uygun yemeklerin misafirlerinize sunulması adına menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun yiyeceklere karar verebilirsiniz. Ayrıca diyet menü seçeneğimiz ile az kalori ile beslenen konuklarınıza da özel hizmet verme imkânına sahibiz.

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz mutlu davetinizde yemeklerinizi Arpar Catering’in hazırlamasını ve sunmasını istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kaldırımbaşı Mevkii B-12 Parsel Altınova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Arpar Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.