Anadolu Yemek

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Anadolu Yemek Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10 TL'den az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  Limitsiz

Anadolu Yemek Özellikler

 • Özellikler

  Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik, Düğün Shot Servisi

Anadolu Yemek Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Anadolu Yemek Hakkında

İlk kez 2000’li yılların başında faaliyete geçen Anadolu Yemek, bir toplu yemek firmasıdır. 2008 yılında Yalova'da hizmete başladıktan çok kısa süre sonra bölgede bir marka haline gelmiş ve sunduğu hizmetlerle beğeninizi kazanmıştır. Eşsiz lezzetlerle davetlerinizi ziyafete dönüştüren mutfak ekibi ve deneyimli hizmet personelleri ile pek çok hizmeti de bir arada sunmaktadır...

Üstelik Anadolu Yemek Catering hizmetlerini son derece uygun fiyat avantajlarıyla sunduğu için de tercih sebebi olmuştur. Birlikte davetleriniz için tercih ettiğinizi yaparken mali planlamanıza uygun menüler oluşturacağımıza eminiz. Ekip olarak bütçenizi düşünüyor, hizmet kalitesinden ise ödün vermiyoruz! Her zaman istediğiniz menüleri sunuyor, menü tadımları esnasında sunduğumuz lezzetlere aynı olacak sunumları konuklarınızın beğenisine sunuyoruz! Lezzet garantisi verdiğimiz tatları taze sebze, meyve ve et türleriyle hazırlıyoruz. Sağlık ve hijyen koşulları tartışmasız ki ilk önceliğimiz oluyor!

Yalova Altınova Anadolu Yemek ailesi olarak sunduğumuz diğer hizmetlerden de bahsetmek isteriz!

Profesyonel catering hizmetlerinin yanında kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışımızla dış mekân davetlerinizi de tasarlıyoruz. Yani “Mekânı belirledim, ancak organizasyon ve yemek hizmetlerine ihtiyacım var!”, diyenlerin tercihi oluyoruz! Salon, masa düzenlemesi, çocuk animasyon ve müzik hizmetleri dâhil düğün ve özel davetlerinizi tasarlıyoruz. Her ayrıntı da yanınızda olan kalabalık bir aileyiz. İstediğiniz her şeyi bir arada bulabileceğiniz ekibimiz sayesinde kusursuz bir gece geçirecek avantajlı düğün paketlerimizle kapı önünde yemek servisi de tercih edebileceksiniz.

Menülerimizi merak ediyorsanız, neredeyse sınırsız diyebileceğimiz kadar geniş bir yelpazede alternatiflerimiz mevcut. Türk ve dünya mutfağından farklı tatlar ve Hatay yöresinden özel tarifler tercih edebilirsiniz. Kokteyl, ikram ve yemekli menülerle davetlerinize fark yaratmak için biz hazırız!

Siz de Anadolu Yemek menülerini tercih ettiğiniz için mutlu olacaksınız. Referans aldığımız onlarca kurumsal firma ve mutlu çiftlerimiz gibi bize güvendiğiniz için keyfiniz yerinde olacak. İletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. 17 Ağustos Cad. No: 13/4 Altınova/ Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Anadolu Yemek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.