Catering Hizmetleri Yalova

Anadolu Yemek

  • Min. Yemekli
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Anadolu Yemek Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyat
10 TL'den az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
Limitsiz
Özellikler
Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

Anadolu Yemek Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet

Anadolu Yemek Hakkında

İlk kez 2000’li yılların başında faaliyete geçen Anadolu Yemek, bir toplu yemek firmasıdır. 2008 yılında Yalova'da hizmete başladıktan çok kısa süre sonra bölgede bir marka haline gelmiş ve sunduğu hizmetlerle beğeninizi kazanmıştır. Eşsiz lezzetlerle davetlerinizi ziyafete dönüştüren mutfak ekibi ve deneyimli hizmet personelleri ile pek çok hizmeti de bir arada sunmaktadır...

Üstelik Anadolu Yemek Catering hizmetlerini son derece uygun fiyat avantajlarıyla sunduğu için de tercih sebebi olmuştur. Birlikte davetleriniz için tercih ettiğinizi yaparken mali planlamanıza uygun menüler oluşturacağımıza eminiz. Ekip olarak bütçenizi düşünüyor, hizmet kalitesinden ise ödün vermiyoruz! Her zaman istediğiniz menüleri sunuyor, menü tadımları esnasında sunduğumuz lezzetlere aynı olacak sunumları konuklarınızın beğenisine sunuyoruz! Lezzet garantisi verdiğimiz tatları taze sebze, meyve ve et türleriyle hazırlıyoruz. Sağlık ve hijyen koşulları tartışmasız ki ilk önceliğimiz oluyor!

Yalova Altınova Anadolu Yemek ailesi olarak sunduğumuz diğer hizmetlerden de bahsetmek isteriz!

Profesyonel catering hizmetlerinin yanında kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışımızla dış mekân davetlerinizi de tasarlıyoruz. Yani “Mekânı belirledim, ancak organizasyon ve yemek hizmetlerine ihtiyacım var!”, diyenlerin tercihi oluyoruz! Salon, masa düzenlemesi, çocuk animasyon ve müzik hizmetleri dâhil düğün ve özel davetlerinizi tasarlıyoruz. Her ayrıntı da yanınızda olan kalabalık bir aileyiz. İstediğiniz her şeyi bir arada bulabileceğiniz ekibimiz sayesinde kusursuz bir gece geçirecek avantajlı düğün paketlerimizle kapı önünde yemek servisi de tercih edebileceksiniz.

Menülerimizi merak ediyorsanız, neredeyse sınırsız diyebileceğimiz kadar geniş bir yelpazede alternatiflerimiz mevcut. Türk ve dünya mutfağından farklı tatlar ve Hatay yöresinden özel tarifler tercih edebilirsiniz. Kokteyl, ikram ve yemekli menülerle davetlerinize fark yaratmak için biz hazırız!

Siz de Anadolu Yemek menülerini tercih ettiğiniz için mutlu olacaksınız. Referans aldığımız onlarca kurumsal firma ve mutlu çiftlerimiz gibi bize güvendiğiniz için keyfiniz yerinde olacak. İletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz!

İletişim

  • Adres::

    Cumhuriyet Mah. 17 Ağustos Cad. No: 13/4 Altınova/ Yalova

  • Haritadaki Konumu

    Anadolu Yemek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.