Güzeller Catering

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

Güzeller Catering Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10 TL'den az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  2.000 kişi

Güzeller Catering Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Menüde Değişiklik

Güzeller Catering Hakkında

En özel günlerinizi en güzel lezzetler ile taçlandırmak isterseniz Güzeller Catering ailesi olarak sizin için buradayız. Uzun uğraşlar ve çabalar sonucunda planlı bir şekilde sektöre giriş yaptık ve 2020 yılı başında markamızı duyurduk. Kaliteli lezzetle buluşturmak için yola çıktık ve amaçladığımız hizmetleri verebilmemizi sağlayacak harika bir ekip kurduk. Usta aşçılar, deneyimli mutfak ekibi ve servis elemanlarıyla bezeli ekibimizin uzmanlığı sayesinde profesyonel ölçüde faaliyet göstermeye başladık. İşte bu sağlam kadro ve vizyon sahibi bakış açısı ile Kocaeli Gebze catering şirketleri arasında yerimizi aldık.

Bir yemek şirketi olarak çok yönlü ve geniş yelpazede hizmet sunabiliyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, sünnet törenleri, kına geceleri, kurumsal etkinlikler, şirket yemekleri, mevlitler, okul etkinlikleri, dernek ve bayi davetleri gibi pek çok toplu organizasyon için üretim yapabiliyoruz. Üstelik talep olduğu müddetçe Kocaeli sınırlarını da aşıyoruz ve çevre il ve ilçelere de gidebiliyoruz.

Türk mutfağı ağırlıklı olmak üzere dünya mutfağının da ülkemizce en sevilen lezzetlerinden oluşan geniş bir menüye sahibiz. Yöremizin kendine has lezzetlerini de ulusal boyutta bilinen yemekleri de aynı ustalıkla hazırlayabiliyoruz. Her damak zevkine uygun olacak şekilde müşterilerimizin taleplerine uyuyoruz. Üstelik kaliteden ödün vermeksizin lezzet ve sağlık açısından uygun mevsimlik ürünler kullanıyoruz. Beyaz ve kırmızı etlerimiz, sebze ve meyvelerimiz dahil yemeklerimizde kullandığımız her bir malzemenin nereden geldiğini biliyoruz.

Düğüne en az 2 hafta kala bizimle iletişime geçildiği müddetçe çiftlerimize yardımcı olabiliyoruz. Üstelik ne kadar büyük bir organizasyon olursa olsun yemeklerimizi tam zamanında ve lezzetinde sunabiliyoruz. Her bütçeye uygun bir menü oluşturabiliyoruz ve düğünün gerçekleştiği mekana güvenle transfer ediyoruz.

Güzeller Catering olarak bize ulaşmak ve Gebze yemekli düğün fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcut.

İletişim

 • Adres:

  Kirazpınar Mah. 2779 Sk. No:2

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Güzeller Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.