Güzeller Catering

E-posta Gönder

Catering Hizmetleri

Kategori

2.000 kişi

Kapasite

20 TL'den az

Min. Yemekli

Gebze, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 20 TL'den az
  • Minimum Kokteyl Fiyat 10 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 2.000 kişi

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Menüde Değişiklik

Önerilen Firmalar

Catering Dünyası Event ve Organizasyon
47 1 1

İzmit

Catering Dünyası Event ve Organizasyon

1.000 kişi
60 TL'den fazla
By Beymenler Catering
15

İzmit

By Beymenler Catering

2.000 kişi
60 TL'den fazla
Yemax
3

Başiskele

Yemax

Limitsiz
20 TL'den az

Hakkında

En özel günlerinizi en güzel lezzetler ile taçlandırmak isterseniz Güzeller Catering ailesi olarak sizin için buradayız. Uzun uğraşlar ve çabalar sonucunda planlı bir şekilde sektöre giriş yaptık ve 2020 yılı başında markamızı duyurduk. Kaliteli lezzetle buluşturmak için yola çıktık ve amaçladığımız hizmetleri verebilmemizi sağlayacak harika bir ekip kurduk. Usta aşçılar, deneyimli mutfak ekibi ve servis elemanlarıyla bezeli ekibimizin uzmanlığı sayesinde profesyonel ölçüde faaliyet göstermeye başladık. İşte bu sağlam kadro ve vizyon sahibi bakış açısı ile Kocaeli Gebze catering şirketleri arasında yerimizi aldık.

Bir yemek şirketi olarak çok yönlü ve geniş yelpazede hizmet sunabiliyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, sünnet törenleri, kına geceleri, kurumsal etkinlikler, şirket yemekleri, mevlitler, okul etkinlikleri, dernek ve bayi davetleri gibi pek çok toplu organizasyon için üretim yapabiliyoruz. Üstelik talep olduğu müddetçe Kocaeli sınırlarını da aşıyoruz ve çevre il ve ilçelere de gidebiliyoruz.

Türk mutfağı ağırlıklı olmak üzere dünya mutfağının da ülkemizce en sevilen lezzetlerinden oluşan geniş bir menüye sahibiz. Yöremizin kendine has lezzetlerini de ulusal boyutta bilinen yemekleri de aynı ustalıkla hazırlayabiliyoruz. Her damak zevkine uygun olacak şekilde müşterilerimizin taleplerine uyuyoruz. Üstelik kaliteden ödün vermeksizin lezzet ve sağlık açısından uygun mevsimlik ürünler kullanıyoruz. Beyaz ve kırmızı etlerimiz, sebze ve meyvelerimiz dahil yemeklerimizde kullandığımız her bir malzemenin nereden geldiğini biliyoruz.

Düğüne en az 2 hafta kala bizimle iletişime geçildiği müddetçe çiftlerimize yardımcı olabiliyoruz. Üstelik ne kadar büyük bir organizasyon olursa olsun yemeklerimizi tam zamanında ve lezzetinde sunabiliyoruz. Her bütçeye uygun bir menü oluşturabiliyoruz ve düğünün gerçekleştiği mekana güvenle transfer ediyoruz.

Güzeller Catering olarak bize ulaşmak ve Gebze yemekli düğün fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcut.

İletişim

Muhammet Güzel

  • Adres: Kirazpınar Mah. 2779 Sk. No:2

Güzeller Catering Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!