Alyans ve Takı Manisa

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat

 • Ürün Çeşitleri
  Alyans

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Sertifika Ücretsiz Bakım Garanti Belgesi

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Hakkında

İşimizde en iyiler arasında yer almayı hedefleyerek 2020 yılı itibarıyla sektörde, 27 yılı doldurduk. Altın Konak Alyans ve Mücevherat markası altında Türkiye’nin pek çok yerine kaliteli mücevherlerimizi ulaştırdık. Emin adımlarla ilerlediğimiz başarılı yolculuğumuzda kuyum ve mücevher sektöründe hızla büyümeye devam ediyoruz. Tasarım farklılıkları, ürün çeşitliliği, asla ödün vermediğimiz kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetlerimizle saygın markalar arasında yerimizi alıyoruz. Sektörümüze tüm ekibimizle birlikte değer katmayı ve yeniliklerle dikkat çekmeyi de ihmal etmiyoruz.

Müşteri odaklı çalışma şeklimizle sektörümüzden beklenen ihtiyaç ve beklentileri karşılıyoruz. Ürün ve hizmetlerimize kalitemizi en iyi şekilde yansıtıyor, takı sektöründe yeni eğilimler ile trendlere de öncülük ediyoruz. Yenilikçi çizgimiz, modern üretim ve pazarlama anlayışımız ile sektörde edindiğimiz tecrübeleri bir araya getiriyoruz. Sunduğumuz hizmetler, takı ve alyanslarla standartlarımızı sürekli yükseltiyoruz. Böylelikle en başta çiftlerimiz için özel ve çok çeşitli alyans modelleriyle ismimizden bir kez daha söz ettiriyoruz. Altın bazlı takılar, değerli taşlarla bezenmiş pırlanta, elmas, yakut, zümrüt gibi mücevher niteliği taşıyan ürünlerin de üretim ile satışını gerçekleştiriyoruz. Tam da bu nokta Manisa alyans modellerimizi incelemeye tüm çiftlerimizi davet ediyoruz. Altın Konak Alyans modellerimizden zarif örnekleri bu sayfanın üst kısmında yer alan fotoğraf bölümünde bulabilirsiniz.

Bugün sunduğumuz tüm hizmetlerimizle, 10.000’den fazla müşteriye hizmet ulaştırdığımız markamız sayesinde kaliteyi uygun fiyat seçenekleriyle sunmanın gururunu da yaşıyoruz. Şirketimizin güçlü altyapısıyla çalışmalarımızı ISO uyumlu olarak yürütüyoruz. 18.11.2019 tarihinde TSE – ISO 9001: 2015 denetimlerinden başarıyla geçtik. Bu sayede Türkiye’de ilk ‘ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli Kuyumcu Mağazası ve Mücevher Üreticisi’ unvanını kazandık.

Manisa kuyumcuları arasında da yerimizi almamızı sağlayan her zevke hitap eden özel modellerimizle çiftlerimizin mutluluğuna ortak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Her dönemde farklı ürün grupları için cazip kampanyalar, indirim ve ayrıcalıklar da sunarak çiftlerimize her anlamda kolaylık sağlıyoruz. Siz de hemen, Altın Konak Alyans ve Mücevherat iletişim formunu doldurarak istediğiniz modeller için fiyat teklifi almaya ve daha fazla model alternatifi incelemeye ne dersiniz?

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.