Tiyatral Nikah Sanatçısı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Tiyatral Nikah Sanatçısı Genel Özellikler

  • Kategori

    Organizasyon - Şov

Tiyatral Nikah Sanatçısı Hakkında

Tiyatral Nikah Sanatçısı hizmetimle uzun yıllardır Antalya’da çiftlerimize çok farklı bir gösteri sunuyorum. Nikah tarihiyle düğün günü çakışmayan veya düğünlerinde bu özel anı yeniden yaşamak isteyen çiftlerimiz bana başvuruyor. Birlikte nikah törenlerini yeniden yaşamaları için eğlenceli bir tören planlıyoruz. Güzel bir gösteriye dönüştürebileceğimiz bu neşeli nikah seremonisinden geriye renkli anlar ve misafirlerinizin önünde bir kez daha “Evet” demenin mutluluğu kalıyor!

Deneyim
İşimi profesyonel bir yaklaşımla ve titiz bir şekilde icra ediyorum. Nikah merasiminizi sahnede bir tiyatro oyunu tadında yeniden yaşıyoruz. Size gerçek bir nikah memuru gibi sorular soruyorum. Dilerseniz önceden neşeli bir mizansen kurgulayabilir, bu anı adeta müthiş bir şova dönüştürebiliriz. Beni tercih eden çiftlerimden resmi nikahlarını önceden kıydırmış olmalarını rica ediyor ve ön görüşmemize evlilik cüzdanlarını beraberlerinde getirmelerini rica ediyorum.

Hizmetler
Tiyatral nikah memuru nedir sorusuyla çok sık karşılaştığım için size biraz bu özel hizmetimden bahsedeyim. Resmi nikah töreniniz sonrasında bu özel anı istediğiniz zaman ve yerde yeniden, bir tiyatro oyunu gibi sahneleyebiliriz. Bu tatlı merasimi sizinle bir araya gelerek baştan sona planlıyoruz. İsterseniz gerçek bir nikah memuru gibi sorularımı sorarak sizi evlendirebilir veya esprili ve bol kahkahalı bir törene dönüştürebilirim.

Bu sayede nikahınızda yanınızda olma fırsatı bulamamış misafirleriniz de mutluluğunuza şahitlik ediyor. Tiyatral nikah sanatçısı hizmetimi Antalya’nın yanı sıra, İstanbul, İzmir, Ankara gibi pek çok ilimizde de vermekteyim. Çiftlerimiz düğün öncesinde benimle iletişime geçiyor ve birbirimizi tanıyoruz. Son provamızı da yapınca, gösterimizi düğünlerinin en neşeli parçası haline getiriyoruz. Böylece düğün videolarınızda ilerde seyredip bol bol gülümseyeceğiniz hoş anılar yer alıyor.

Tiyatral nikah sanatçısı hizmetimin en sevdiğim kısımlarından biri de yıldönümü kutlamaları! Bu neşeli töreni evlilik yıldönümünde nikah tazelemek isteyen çiftlerimize de sunarak davetlerine eşlik ediyorum. Özellikle gümüş ve altın yıl kutlamalarında uzun yıllardır birlikte olan çiftlerimizin nikahlarını yeniden kıyıp ilk günkü heyecanlarını yaşamalarına vesile oluyorum. Düğününüzde özel nikah memuru istiyorsanız, işimi en iyi şekilde gerçekleştirip size hoş bir anı kazandırabilirim.

Bir kez daha “Evet” derken misafirlerinizle eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Eğlenceli ve sıra dışı bir nikah töreni yaşamak ve düğün davetlilerinize unutulmaz bir anı vermek istiyorsanız, ben harika bir gösteriye hazırım. Tiyatral nikah fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, sayfanın yan tarafında yer alan formu doldurarak bütçenizi belirleyebilirsiniz. Tanışmak ve size hizmetlerimi anlatmam için altta yer alan iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.