Alternatif Fikirler Antalya

Mutlu Bir Gün

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mutlu Bir Gün Özellikler

Kategori
LCV / Planlama /Danışmanlık

Mutlu Bir Gün Hakkında

Düğün hazırlıklarınıza biraz olsun eğlence katmak ister misiniz? Antalya’da hizmet verdiğimiz Mutlu Bir Gün isimli firmamızda farklı fikirlerimizle size yardımcı oluyor, eğlence bir anı kazanmanızı sağlıyoruz.

Yaşamınızın en mutlu günlerinden biri olan düğün tarihiniz yaklaşıyor ve dostlarınızla bu günü paylaşmak için şık olduğu kadar kullanışlı bir çözüme ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Kişiye özel web sitesi hizmetimizden yararlanabileceğiniz Mutlu Bir Gün projesiyle hayallerinizin ötesinde bir çalışmaya hazır olun.

Sizin için özel bir web sitesi tasarlıyoruz. Çağımız artık dijital bir dönem olduğu için davetiye konusunda da buna uyum sağmanın doğru olacağını düşünen bir ekibiz. Ancak sadece dijital davetiye tasarlamıyoruz. İçerisinde birçok güzel detay barındıran bir web sitesi tasarlıyoruz. Seçeceğiniz tema ile, tema özelliğine göre eklenebilecek etkinlikle ilgili detaylı bilgi, LCV bilgisi, konum bilgisi ve fotoğraflarla davetlilerinize ve davetinizden sonra bütün dostlarınızla mutlu gününüzü paylaşıp onların yorum ve iyi dileklerini alabileceğiniz bir web siteniz oluyor.

Bu web sitesi sayesinde sizin belirleyeceğiniz email adresine liste şeklinde göndereceğimiz davetli bilgilerinize kolayla ulaşabileceksiniz. Etkinliğiniz için konum bilgisi paylaşabilir, davetlileriniz için ulaşımı kolaylaştırabilirsiniz. Etkinlik öncesi ve sonrası fotoğraf ve video yayınlayabilir, fotoğraf ve videolarınıza yorum ve beğenme alabilirsiniz. Aşkınızın hikayesini de web siteniz üzerinde yayınlayarak hem geleceğinize hoş bir hatıra kazandırabilir hem de konuklarınıza size dair bilmedikleri bilgileri verebilirsiniz.

Antalya davetiyecileri arasında yer aldığımız firmamızda siz de hem online davetiye hizmeti almak hem de web sitesi tasarlamak fikrine sıcak bakıyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir diğer yolu ise yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Mutlu Bir Gün Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.