Alternatif Fikirler Antalya

Diamonds Organizasyon

Ekiple Tanışın

Diamonds Organizasyon Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Diamonds Organizasyon Hakkında

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi sevdiklerinizle bir arada olduğunuz organizasyonlara Diamonds Organizasyon’un profesyonel ekibi olarak sahne şovları sunma, kaftan ve bindallı kiralama hizmeti sunuyoruz.

Kına gecelerinizi özel dans koreografileri, farklı konsept içeren organizasyon düzenlemeleri ve kaftan kiralama gibi içeriklerle zenginleştiriyoruz. Düğünleriniz için ise düğün dansı çalışmaları yaparak konuklarınızın karşısına güzel bir gösteriyle çıkmanızı sağlıyoruz.

Etkinliğiniz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla konuşuyoruz. Hem sizi tanıyor hem de sunduğumuz ayrıcalıklar konusunda bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Bizden ne tür beklentileriniz olduğunu, nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve hayal ettiğiniz etkinliğin neler olduğunu tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Eğer kına merasiminiz için bizden hizmet almayı düşünüyorsanız birbirinden güzel kaftan seçeneklerimizle karşınıza çıkıyoruz. Renk renk kumaşlar, birbirinden güzel işlemeler ve tüllerle süslü kaftanlarımız arasından zevkinize ve bedeninize uyanı seçmenizi istiyoruz. Kaftanlarımızı gösterişli taçlarla da süsleyerek ihtişamlı bir görüntü elde etmenizi sağlıyoruz. Kına eğlenceleriniz için sunacağımız hizmet bununla sınırlı kalmıyor. Özel kostümler giyen dansçı kızlarımız eşliğinde organizasyonunuzu adeta şova dönüştürüyoruz. İster sizin kişisel repertuvarınızla isterseniz de bizim geniş müzik arşivimiz eşliğinde birbirinden güzel dans gösterileri hazırlayarak eğlencenizin başından sonuna kadar ekibimizle birlikte dans pistinde yer alıyoruz. Nedime kızlarımızı sizin kıyafetinize uyumlu renklerde giydirerek görsel anlamda aranızda bir bütünlük oluşmasını sağlıyoruz.

Düğününüz için hizmet alacaksanız da ilk dansınızın hazırlığını birlikte yaparak şahane bir dans şovuyla misafirlerinizin karşınıza çıkmanızı sağlıyoruz. Dans etmeyi bilmiyorsanız bile size uygun, kolay öğrenebileceğiniz adımlarla stressiz bir şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. İsterseniz kına eğlencelerinde olduğu gibi dansçı kızlarımızın özel koreografilerinin olduğu gösterilere de sahnenizde yer verebilirsiniz.

Siz de Antalya organizasyon firmaları arasında yer alan Diamonds Organizasyon hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Caddesi F. Hanım Sitesi B/blok A Daire: 1 Muratpaşa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.