Antalya Bando - Bando Mavi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Antalya Bando - Bando Mavi Genel Özellikler

 • Kategori

  Organizasyon - Şov

Antalya Bando - Bando Mavi Hakkında

Düğününüz için beklentileriniz büyükse bu beklentilerinizi karşılayacak bir firmayla karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. Antalya düğün bandosu firmaları arasında yer aldığımız Antalya Bando - Bando Mavi’de rüyalarınızı süsleyen eğlenceyi size vaat ediyoruz.

Uzun zamandır organizasyon sektöründe varlığını sürdüren bir ekibiz. Profesyonel, tecrübeli bir kadroyla birlikte çalışıyoruz. Bando takımımızı ihtiyaç dahilinde 5 kişiden başlayarak 15 kişiye kadar çıkarabiliyoruz. Her şeyin tek kelimeyle mükemmel olmasını isteyen çiftler için hizmet veriyoruz. Coşkunuzun en üst seviyede olacağı bir hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Düğünlerde, gelin çıkarma etkinliklerinde, açılışlarda, kurumsal kutlamalarda, bayramlarda ve aklınıza gelebilecek diğer tüm etkinliklerde gerek bando gerek de organizasyon anlamında size hizmet veriyoruz. Marşlar, Türkçe şarkılar, çeşitli dans müzikleri, yöresel oyun havaları ve Latin ezgileri... Hepsini bir bandoya sığdırdık desek abartmış olmayız.

Çalışmalarımızda önceliğimiz ise her zaman sizin istekleriniz ve beklentileriniz oluyor. Kutlamanızdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size özel bir konsept ve organizasyon içeriği oluşturuyoruz. Üstelik tüm bunları uygun fiyat seçeneklerimizle birlikte yapıyoruz.

Organizasyonunuza dair tüm detayları netleştirdiğimizde, saatler öncesinde prova yaparak hem ekipmanlarımızı kontrol ediyor hem de ortamın atmosferini güzelleştiriyoruz. Uyuma ve görselliğe çok dikkat ettiğimiz için tüm ekibimiz birbirine uygun renklerde, hatta aynı kostümleri giyiyor. Ekleme ya da çıkarma yapmak istediğiniz tüm hizmet detaylarımız hakkında bizimle rahatlıkla görüşebilirsiniz. Sizin için değerli olan özel günlerde tabii ki her şeyin istediğiniz gibi olmasını hak ediyorsunuz.

Siz de görsel bir şölenle kutlamanıza renk katmak istiyorsanız ve Antalya bando kiralama listesinde araştırma yaparken bize rastladıysanız sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Demircikara Mah. 1425 Sok. Turuncu Apt. No:7-1 Muratpaşa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Antalya Bando - Bando Mavi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.